טיפולים בפיגמנטציה

כי גם לך מגיע עור חלק וללא כתמים

מעוניינת בעור אחיד חלק ויפה במספר טיפולים פשוטים? קליניקת אמור אמור לטיפולי אסתטיקה ויופי מעסיקה רופאים מומחים ומשתמשת בטכנולוגיות מתקדמות למטרה זאת. אם גם אתן מעוניינות לטפל בפיגנטציה הורמונלית, סולרית או סנילית, בקליניקת אמור תזכו למצויינות רפואית, יחס אישי ותוצאות משביעות רצון.

ידע הוא הכח שלנו – המומחים של אמור

פיגמנטציה של העור באה לידי ביטוי בכתמים המופיעים על העור ומחמירים לעיתים בעת החשיפה לשמש. כאן מדובר על כתמים בהירים או כהים בגדלים שונים ובאיזורים שונים אשר גורמים לנשים רבות להגיע אלינו לקליניקת אמור למטרת טיפולים חדשניים בפיגמנטציה. הסיבות לפיגמנטציה והופעת הכתמים על עורכן רבות ויכולות לנבוע כתוצאה מחשיפה ממושכת לקרני ה- UV של השמש, עבודה ממושכת מול צג מחשב, תהליך הזדקנות טבעי של העור, שינויים הורמונליים, מתח נפשי, נטילת תרופות מסויימות או פגם גנטי.

טיפולי מילוי בחומצה היאלורונית

אי אפשר שלא לראות כמה לידות עברת, מהו גילך והאם גם את התמסרת לשמש היוקדת בגילאים צעירים?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

העור שלך מזדקן?

היום ניתן לטשטש ואף להעלים את כתמי העור ולזכות במראה זוהר, בריא וצעיר יותר

מאבחנים ובונים תכנית בהתאמה אישית

השלב הראשון שלנו תמיד יהיה מורכב מאבחון מקצועי ע"י יועצת רפואית בכירה וזאת על מנת לאתר את מקור הבעיה ולהתאים את שיטת הטיפול המתאימה. המומחה יבצע אבחון מיוחד של עורך באמצעות מכשיר אבחון מתקדם המשתייך אל הדור החדש של הטכנולוגיה הרפואית. בהתאם הוא יגיע למסקנה המדוייקת בכל הקשור אל עובי הרקמה העורית שלכן, גודל הנקבוביות בעור, יכולת הספיגה של העור, עומק הקמטים וכן רמת הלחות והשומן בעור שלכן. בהתאם למסקנה האבחנתית תיבנה עבורכן תכנית בהתאמה אישית.

קראו עוד >>

מטפלים בכל סוגי הפיגמנטציה באהבה ומקצועיות

  • פיגמנטציה סנילית – כתמים אשר מתרבים עם השנים ומופיעים בדרך כלל בגילאים מבוגרים, בעיקר אצל אנשים שנחשפו רבות לשמש. פיגמנטציה סנילית נקראית גם לנטיגו.
  • פיגמנטציה סולארית – כתמי שמש אשר מופיעים ככתמים עוריים שטוחים עם גבולות ברורים בגוון בהיר עד חום. כתמים אלו מופיעים בעיקר בפנים ובגב היד.
  • פיגמנטציה הורמונלית – נמשים וכתמים אשר נגרמים כתוצאה משינויים הורמונליים, היריון ונטילת גלולות למניעת היריון.

קוסמלאן – שיקוי האהבה של אמור

שיעור ההצלחה של המומחים של אמור בכל הקשור אל הסרת פגמים, גבוה מאוד. אנו משתמשים בתכשיר ושיטת הקוסמלאן והמטופלים זוכים לראות שינוי חיובי כבר החל מהטיפול הראשון. אנו משתמשים בתכשיר זה כאשר מדובר על פיגמנטציה שנוצרה כתוצאה מנטילת גלולות, גנטיקה, גיל המעבר ועוד. הקוסמלאן משפיע על התאים האחראים לפיגמנטציה בעור ומפחית את הייצור של תאי הצבע באיזורים בהם קיים ייצור יתר וזאת בכדי להעלים את הפגמים הלא אסתטיים בעור. היתרונות של שיטה זו היא שניתן להתחיל וליישם אותה בכל חודש בשנה. רמת הבטיחות גבוהה. היא יעילה לכל סוגי פגמי העור ובעלת פעולה מהירה.

קראו עוד >>

משתמשים במכשור הטוב ביותר בתחום הרפואה האסתטית

במרפאה אנו משתמשים בידית המיוחדת של אחד המכשירים המתקדמים ביותר בתחום וזה אשר משתייך לדור החדש של המכשירים. מכשיר ה – OPTIMAS של חברת INMODE  אשר זכה במקום הראשון בשנת 2019 כמוצר הרפואי המוביל בתחום עיצוב הגוף. ידית המכשיר ה – LUMECCA  פועלת בטכנולוגיית ה-  IPL, טכנולוגיית האור החזקה ביותר לטיפול בנגעים פיגמנטריים וכ בנגעים וסקולריים. מכשיר זה בעל ביצועים גבוהים ומתאים גם לגווני עור בהירים וגם לגווני עור כהים.  זמני הטיפול על משטחי עור גדולים הינם קצרים ביותר. ההחלמה מהירה ותתחילו לראות תוצאות החל מהטיפול הראשון.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!