טיפולים בפיגמנטציה

כי גם לך מגיע עור חלק וללא כתמים

מעוניינת בעור אחיד חלק ויפה במספר טיפולים פשוטים? קליניקת אמור אמור לטיפולי אסתטיקה ויופי מעסיקה רופאים מומחים ומשתמשת בטכנולוגיות מתקדמות למטרה זאת. אם גם אתן מעוניינות לטפל בפיגנטציה הורמונלית, סולרית או סנילית, בקליניקת אמור תזכו למצויינות רפואית, יחס אישי ותוצאות משביעות רצון.

ידע הוא הכח שלנו – המומחים של אמור

פיגמנטציה של העור באה לידי ביטוי בכתמים המופיעים על העור ומחמירים לעיתים בעת החשיפה לשמש. כאן מדובר על כתמים בהירים או כהים בגדלים שונים ובאיזורים שונים אשר גורמים לנשים רבות להגיע אלינו לקליניקת אמור למטרת טיפולים חדשניים בפיגמנטציה. הסיבות לפיגמנטציה והופעת הכתמים על עורכן רבות ויכולות לנבוע כתוצאה מחשיפה ממושכת לקרני ה- UV של השמש, עבודה ממושכת מול צג מחשב, תהליך הזדקנות טבעי של העור, שינויים הורמונליים, מתח נפשי, נטילת תרופות מסויימות או פגם גנטי.

טיפולי מילוי בחומצה היאלורונית

אי אפשר שלא לראות כמה לידות עברת, מהו גילך והאם גם את התמסרת לשמש היוקדת בגילאים צעירים?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

העור שלך מזדקן?

היום ניתן לטשטש ואף להעלים את כתמי העור ולזכות במראה זוהר, בריא וצעיר יותר

מטפלים בכל סוגי הפיגמנטציה באהבה ומקצועיות

משתמשים במכשור הטוב ביותר בתחום הרפואה האסתטית

במרפאה אנו משתמשים בידית המיוחדת של אחד המכשירים המתקדמים ביותר בתחום וזה אשר משתייך לדור החדש של המכשירים. מכשיר ה – OPTIMAS של חברת INMODE  אשר זכה במקום הראשון בשנת 2019 כמוצר הרפואי המוביל בתחום עיצוב הגוף. ידית המכשיר ה – LUMECCA  פועלת בטכנולוגיית ה-  IPL, טכנולוגיית האור החזקה ביותר לטיפול בנגעים פיגמנטריים וכ בנגעים וסקולריים. מכשיר זה בעל ביצועים גבוהים ומתאים גם לגווני עור בהירים וגם לגווני עור כהים.  זמני הטיפול על משטחי עור גדולים הינם קצרים ביותר. ההחלמה מהירה ותתחילו לראות תוצאות החל מהטיפול הראשון.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!