עיצוב תנוך האוזן

מחזירים את האסתטיות והרכות לאוזן

מתמודדים עם תהליך הזדקנות של עור הפנים המשפיע גם על נראות תנוך האוזן? לא מבינים מדוע יש קמטוטים על תנוך האוזן ומדוע הוא אינו בעל אותה רכות כבעבר? הנכם מוזמנים לטיפול עיצוב תנוך האוזן באמצעות חומצה היאלורונית בקליניקת 'אמור'.

נעים מאוד – תנוך האוזן שלכם – מאת המומחים של אמור

תנוך האוזן הינו החלק הבשרני והרך המצוי בתחתית האפרכסת של האוזן האנושית. אזור זה הינו באורך ממוצע של 2 ס"מ והוא מורכב מעור, רקמות שומן וקצות עצבים ההופכים אותו לאזור נעים ורגיש למגע. עם השנים,  תנוך האוזן מתארך ורקמות העור והשומן המצויים בו הופכים למדולדלים יותר. הדבר בא לידי ביטוי בכך שתנוך האוזן גדל ונמשך כלפי מטה. באם אתם משתייכים אל אותם נשים וגברים הנוהגים לענוד עגילים באופן קבע, נפילת תנוך האוזן הינה משמעותית יותר עם השנים. כאן, המומחים של קליניקת 'אמור' נכנסים לתמונה וזאת באמצעות טיפול עיצוב תנוך האוזן באמצעות חומצה היאלורונית.

אמור – קליניקה לאסתטיקה ויופי – כי אצלנו מקשיבים ליופי בכל גיל

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

מעצבים באהבה את תנוך האוזן שלכם – ללא כאב וללא תופעות לוואי

האם מדובר על טיפול אידיאלי גם לכם?

עיצוב תנוך האוזן באמצעות מילוי וזאת על ידי חומצה היאלורונית, הינו טיפול אסתטי המיועד לכל אחד ואחת מבניכם הנאלץ להתמודד עם "נפילה" של תנוך האוזן והופעת קמטוטים בכל שטחו עקב האצת תהליכי הזדקנות של עור הפנים. ברוב המקרים, הרופאים המוסמכים שלנו בוחרים לבצע טיפול זה כחלק משלים לטיפולי הצערת עור הפנים, וזאת על מנת להקנות לכם מראה צעיר, רענן ואחיד לכל מעטפת העור בשטח הפנים. כמו כן, הטיפול מיועד לאילו המתמודדים עם "נפילת" תנוך והארכתו בעקבות ענידת עגילים כבדים לאורך שנים רבות. במקרים אלו, המילוי באמצעות חומצה היאלורונית מספק מענה גם למילוי חור העגיל באוזן ובמידת הצורך ניתן לתפור את החור.

אנו מקפידים להשתמש בחומצה היאלורונית איכותית ובעלת עמידות גבוהה. בנוסף, אנו בוחרים לעצב את תנוך האוזן של לקוחותינו באמצעות חומצה היאלורונית מכיוון שהיא אידיאלית גם לצרכי מיצוק שטחי עור וגם לצרכי טשטוש והעלמה של קמטים וקמטוטים.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!