עיצוב עצמות לחיים

שואפים גבוה

ממלאים ומעצבים את עצמות הלחיים

בעקבות דרישה גדולה להליך האסתטי של עיצוב עצמות לחיים, בקליניקת 'אמור – טיפולי אסתטיקה ויופי' החליטו לבנות עבור הלקוחות את תכנית הטיפולים המקיפה ביותר אשר תוביל לתוצאה המשובחת של עצמות לחיים מעוצבות. בכדי להגיע לתוצאות אלו צוות הקליניקה בחר עבורכם בקפדנות את טובי הרופאים בתחום פיסול פנים, את חומרי המילוי האיכותיים ביותר ומציע בניית תכנית בהתאמה אישית לעיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח וזאת לאחר אבחון רפואי מתקדם באמצעות מכשור חדשני.

עצמות לחיים גבוהות וחושניות – באמור מגשימים לך חלום

אם עצמות הלחיים שלך אינן מורגשות ותמיד הוקסמת מעצמות לחיים גבוהות וחושניות, את לא היחידה! מדי שנה אנו נחשפים לרשימה ארוכה של ידוענים אשר נבחרו כבעלי מראה מיוחד וחושני וזאת משום הלסת המסותתת ועצמות הלחיים הגבוהות שלהם. אם גם את מעוניינת לעבור שינוי ולהפוך את מבנה הפנים "הנחמד"  למבנה פנים ממנו לא ניתן להתעלם, צוות המומחים של קליניקת אמור עומדים לרשותך ומציעים לך טיפול עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח!

מעוניינים ליהנות מעצמות לחיים גבוהות ומעוצבות ללא בצקות, דימומים, זיהום, נדידה של שתל, פגיעה עצבית וכאבים?
צוות קליניקת 'אמור' לרפואה אסתטית טבעית מציע לכם עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח על ידי טובי הרופאים במתחם יוקרתי במרכז הרפואי מדיקל השרון .

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

מטפלים בך באהבה

כי אצלנו הלקוח במרכז

כי כיום יש לך אפשרות לבחור ולעבור טיפול עיצוב עצמות לחיים ללא אשפוז, כאבים, סיכונים מיותרים ופעולת חיתוך פולשנית (ניתוח) המחייבת לרוב תהליך החלמה ארוך. טיפול זה מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית איכותית אשר נבחרה על ידי רופאים מומחים שעברו הכשרה ומאגדים ניסיון רב. הטיפול יתבצע בקליניקת אמור הממוקמת במתחם היוקרתי של המרכז הרפואי 'מדיקל השרון' בכפר סבא. אצלנו הטיפול נעשה בדיסקרטיות משולבת באהבה ופינוק, החניה חינם וללא הגבלת שעות, הגישה למקום קלה ומהירה והצוות הנפלא שלנו ילווה אותך מרגע הטיפול ועד סיומו.

קראו עוד >>

מידע מקצועי – חשוב לדעת!

כיוון שקו העצם של הלחי ואיזור הלחיים מהווים את בסיס התמיכה של הפנים, המומחים של אמור ממליצים על טיפול עיצוב עצמות לחיים כטיפול הראשון בסדרת טיפולי עיצוב פנים. הדגשה של עצמות הלחיים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית איכותית תחזק את מרכז הפנים ותוביל לתוצאה מרשימה ביותר של פנים בעלות מראה חזק וצעיר. ההליך האסתטי של עיצוב עצמות לחיים מתאים לכל מי שמעוניין במהפך אסתטי ללא ניתוח ולאנשים שמתחילים לחוות את הזדקנות עור הפנים, דבר אשר בא לידי ביטוי בעור רפוי ובמראה מבוגר יותר משנים קודמות. שכן, ככל שמתבגרים מתחיל תהליך של פירוק השומן התת-עורי, דבר שמוביל לצניחה של העור וירידת שומן הפנים כלפי מטה. טיפול בעצמות הלחיים מוביל לשינוי עצום במראה הפנים.

קראו עוד >>

הלכה למעשה – מטפלים בכם באהבה

השלב הראשון בהליך עיצוב עצמות לחיים בקליניקת אמור לטיפולי יופי ואסתטיקה הוא אבחון על ידי רופא מוסמך ובעל ניסיון בתחום. בהתאם לתוצאות האבחון נמליץ על תכנית הטיפולים המתאימה ונסביר למטופלים שלנו מה תהיה התוצאה של עיצוב עצמות לחיים. המטרה שלנו היא לשפר את המראה הנפול של הלחיים, להחזיר ללחיים השקועות את הנפח הטבעי שלהם ולעצב את הלחיים.

בכדי להשיג את אותן תוצאות משביעות רצון אנו משתמשים בחומצה היאלורונית איכותית וסמיכה כגון ג'ובידרם, רסטילן, אלקסיין, נאוביה ועוד… חומצה היאלורונית טהורה שפותחה על ידי חברת IBSA ועברה תהליך כימי בריכוז נמוך וזאת על מנת לשמור על טוהר החומר. הזרקת חומר המילוי תהיה לעומק מדוייק בלחיים ולנקודות מסויימות עליהן הוחלט מראש על ידי הרופא שלנו וזאת במטרה להשלים את החלקים הריקים בלחיים, לבנות מחדש את היסודות ולהגביה את הלחיים. הזרקת חומצה היאלורונית תבנה מחדש את עצם הלחי, תשקם את האיזור ותוביל לאותה תוצאה מוצלחת בה אתם מעוניינים.

כיוון שחומצה היאלורונית מתפרקת בגוף האדם באופן הדרגתי, יש לחזור על הטיפול אחת למספר חודשים וזאת בהתאם להנחיות אותם תקבלו מהרופא המטפל בכם באמור. חומר נוסף בו משתמשים לטיפול בקווי המיתאר של הפנים הוא רדיאס. בחומר זה משתמשים בכדי להגדיר מחדש את עצמות הלחיים, לגרום להרמה של הפנים מבלי ליצור מראה לא טבעי ולא פרופורציונלי של הפנים. חומר המילוי ועומק ההזרקה תמיד יהיו מותאמים באופן אישי לנתוני המטופל.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!