עיצוב עצמות לחיים

שואפים גבוה

ממלאים ומעצבים את עצמות הלחיים

בעקבות דרישה גדולה להליך האסתטי של עיצוב עצמות לחיים, בקליניקת 'אמור – טיפולי אסתטיקה ויופי' החליטו לבנות עבור הלקוחות את תכנית הטיפולים המקיפה ביותר אשר תוביל לתוצאה המשובחת של עצמות לחיים מעוצבות. בכדי להגיע לתוצאות אלו צוות הקליניקה בחר עבורכם בקפדנות את טובי הרופאים בתחום פיסול פנים, את חומרי המילוי האיכותיים ביותר ומציע בניית תכנית בהתאמה אישית לעיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח וזאת לאחר אבחון רפואי מתקדם באמצעות מכשור חדשני.

עצמות לחיים גבוהות וחושניות – באמור מגשימים לך חלום

אם עצמות הלחיים שלך אינן מורגשות ותמיד הוקסמת מעצמות לחיים גבוהות וחושניות, את לא היחידה! מדי שנה אנו נחשפים לרשימה ארוכה של ידוענים אשר נבחרו כבעלי מראה מיוחד וחושני וזאת משום הלסת המסותתת ועצמות הלחיים הגבוהות שלהם. אם גם את מעוניינת לעבור שינוי ולהפוך את מבנה הפנים "הנחמד"  למבנה פנים ממנו לא ניתן להתעלם, צוות המומחים של קליניקת אמור עומדים לרשותך ומציעים לך טיפול עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח!

מעוניינים ליהנות מעצמות לחיים גבוהות ומעוצבות ללא בצקות, דימומים, זיהום, נדידה של שתל, פגיעה עצבית וכאבים?
צוות קליניקת 'אמור' לרפואה אסתטית טבעית מציע לכם עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח על ידי טובי הרופאים במתחם יוקרתי במרכז הרפואי מדיקל השרון .

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

מטפלים בך באהבה

כי אצלנו הלקוח במרכז

מידע מקצועי – חשוב לדעת!

הלכה למעשה – מטפלים בכם באהבה

השלב הראשון בהליך עיצוב עצמות לחיים בקליניקת אמור לטיפולי יופי ואסתטיקה הוא אבחון על ידי רופא מוסמך ובעל ניסיון בתחום. בהתאם לתוצאות האבחון נמליץ על תכנית הטיפולים המתאימה ונסביר למטופלים שלנו מה תהיה התוצאה של עיצוב עצמות לחיים. המטרה שלנו היא לשפר את המראה הנפול של הלחיים, להחזיר ללחיים השקועות את הנפח הטבעי שלהם ולעצב את הלחיים.

בכדי להשיג את אותן תוצאות משביעות רצון אנו משתמשים בחומצה היאלורונית איכותית וסמיכה כגון ג'ובידרם, רסטילן, אלקסיין, נאוביה ועוד… חומצה היאלורונית טהורה שפותחה על ידי חברת IBSA ועברה תהליך כימי בריכוז נמוך וזאת על מנת לשמור על טוהר החומר. הזרקת חומר המילוי תהיה לעומק מדוייק בלחיים ולנקודות מסויימות עליהן הוחלט מראש על ידי הרופא שלנו וזאת במטרה להשלים את החלקים הריקים בלחיים, לבנות מחדש את היסודות ולהגביה את הלחיים. הזרקת חומצה היאלורונית תבנה מחדש את עצם הלחי, תשקם את האיזור ותוביל לאותה תוצאה מוצלחת בה אתם מעוניינים.

כיוון שחומצה היאלורונית מתפרקת בגוף האדם באופן הדרגתי, יש לחזור על הטיפול אחת למספר חודשים וזאת בהתאם להנחיות אותם תקבלו מהרופא המטפל בכם באמור. חומר נוסף בו משתמשים לטיפול בקווי המיתאר של הפנים הוא רדיאס. בחומר זה משתמשים בכדי להגדיר מחדש את עצמות הלחיים, לגרום להרמה של הפנים מבלי ליצור מראה לא טבעי ולא פרופורציונלי של הפנים. חומר המילוי ועומק ההזרקה תמיד יהיו מותאמים באופן אישי לנתוני המטופל.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!