עיצוב ופיסול סנטר

עיצוב ופיסול סנטר באמצעות חומצה היאלורונית

מתמודדים עם תופעת הסנטר אשר נוצרה בעקבות עצם סנטר קטנה מדי? סובלים משקעים בצידי הסנטר כתוצאה מהאצת תהליכי ההזדקנות של עור הפנים? המומחים של AMOR - קליניקה לרפואה אסתטית מתקדמת מזמינים אתכם לשנות את המצב על ידי טיפולי עיצוב ופיסול הסנטר

צורתו של הסנטר היא בעלת השפעה ניכרת על תווי פנינו, ולכן, ההתמקדות בו במסגרת טיפולי אסתטיקה מאפשרים שיפור משמעותי במראהו ובמראה הכללי של הפנים. עיצוב ופיסול סנטר, הינו טיפול אסתטי המיועד לאנשים שנולדו עם עצם סנטר קטנה אשר אינה מותאמת לפרופורציות מבנה הפנים וגם לאלו אשר מתמודדים עם משקעים בצידי הסנטר, משקעים אשר נוצרים בעקבות הזדקנות עור הפנים ונפילתו. בנוסף, המומחים של אמור מציעים לכם טיפולי אסתטיקה נוספים המיועדים לאילו מבניכם המתמודדים עם תופעת הסנטר הכפול הנוצרת בעקבות עודפי עור ושומן באזור הסנטר.

המומחים של אמור רוצים שתדעו - עיצוב ופיסול סנטר

בשנים קודמות, פתרונות אסתטיים לאזור הסנטר יושמו במסגרת הליכים כירורגיים בלבד. במהלכן של הליכים אלו נעשה שימוש בשתל חיצוני אשר הוחדר לאזור הסנטר לצורך קיבועו וביסוסו. כיום, הודות לשכלולים וחידושים שונים בענף הרפואה האסתטית, צוות קליניקת אמור, קליניקה יוקרתית המובילה בתחום האסתטיקה הרפואית, מציע לכם פתרונות מתקדמים למגוון רחב של בעיות אסתטיות הקשורות למבנה הסנטר ללא הצורך בהתערבות כירורגית – פולשנית. טיפולים אלו נעשים בהתאמה מלאה למבנה הפנים וצורת הסנטר הרצויה לכם, כאשר ההליך הטיפולי נעשה באמצעות הזרקת בחומצה היאלורונית בלבד!

מעוניינים שאמני האסתטיקה הרפואית שלנו יהפכו גם את הסנטר שלכם ליצירת אמנות?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

משתמשים בחומצה היאלורונית באהבה – החומצה כאמצעי לעיצוב ופיסול סנטר

כי אצלנו הלקוח הוא העיקר – כל היתרונות של בחירה בקליניקת 'אמור'

  • צוות רפואי מוביל – הצוות הרפואי של קליניקת 'אמור' מורכב מרופאים מוסמכים בעלי ניסיון רב בתחום האסתטיקה הרפואית. שאר אנשי הצוות גם הם בעלי ניסיון רב בעולם האסתטיקה הרפואית.
  • חדשנות ומקצועיות  – באמור, מאמינים בחדשנות אסתטית רפואית ומצוינות מקצועית והצוות הרפואי שלנו משתתף בהשתלמויות מקצועיות בתחום האסתטיקה הרפואית וקורסי רענון על בסיס קבוע.
  • פיקוח ובקרה מחמירים – בקליניקה שלנו מקפידים על פיקוח ובוקרה מחמירים לגבי איכות חומרי המילוי ואחסונם עד שלב ההזרקה. חומרי המילוי בהם הרופאים שלנו משתמשים למטרת עיצוב ופיסול סנטר וחלקים נוספים בפנים הם אלקסין, תכשירי ניאוביה האורגניים, אלקסין, רסטילן, ג'ובידרם ורדיאס אשר מובילים לתוצאה הטובה ביותר בכל הקשור אל פיסול סנטר.
  • יוקרתיות ודיסקרטיות – בקליניקה שלנו הלקוח הוא תמיד במרכז והמרכז ולכן הוא זוכה ליחס אישי אוהב ומפנק, טיפול בקליניקה מאובזרת ומעוצבת וכניסה דיסקרטית למתחם הקליניקה. (הקליניקה שלנו ממוקמת במתחם היוקרתי של 'מדיקל השרון' בכפר סבא).
  • חניה חינם – דאגנו לכם לחניה פרטית חינם לאורך כל זמן שהותכם אצלנו בקליניקה, ללא עלות.

בכדי להשיג את התוצאה האופטימלית לכל לקוח, אנו נבצע אבחון מקיף ונתאים לכם הלקוחות את הטיפול המתאים ביותר וזו שיוביל לתוצאה הטבעית והמרשימה ביותר. מומחי צוות אמור מציעים את כל סוגי הטיפולים הקיימים לעיצוב קו הלסת, אך בוחרים את הטכניקה הטובה ביותר ללקוח.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!