עיצוב ופיסול סנטר

עיצוב ופיסול סנטר באמצעות חומצה היאלורונית

מתמודדים עם תופעת הסנטר אשר נוצרה בעקבות עצם סנטר קטנה מדי? סובלים משקעים בצידי הסנטר כתוצאה מהאצת תהליכי ההזדקנות של עור הפנים? המומחים של AMOR - קליניקה לרפואה אסתטית מתקדמת מזמינים אתכם לשנות את המצב על ידי טיפולי עיצוב ופיסול הסנטר

צורתו של הסנטר היא בעלת השפעה ניכרת על תווי פנינו, ולכן, ההתמקדות בו במסגרת טיפולי אסתטיקה מאפשרים שיפור משמעותי במראהו ובמראה הכללי של הפנים. עיצוב ופיסול סנטר, הינו טיפול אסתטי המיועד לאנשים שנולדו עם עצם סנטר קטנה אשר אינה מותאמת לפרופורציות מבנה הפנים וגם לאלו אשר מתמודדים עם משקעים בצידי הסנטר, משקעים אשר נוצרים בעקבות הזדקנות עור הפנים ונפילתו. בנוסף, המומחים של אמור מציעים לכם טיפולי אסתטיקה נוספים המיועדים לאילו מבניכם המתמודדים עם תופעת הסנטר הכפול הנוצרת בעקבות עודפי עור ושומן באזור הסנטר.

המומחים של אמור רוצים שתדעו - עיצוב ופיסול סנטר

בשנים קודמות, פתרונות אסתטיים לאזור הסנטר יושמו במסגרת הליכים כירורגיים בלבד. במהלכן של הליכים אלו נעשה שימוש בשתל חיצוני אשר הוחדר לאזור הסנטר לצורך קיבועו וביסוסו. כיום, הודות לשכלולים וחידושים שונים בענף הרפואה האסתטית, צוות קליניקת אמור, קליניקה יוקרתית המובילה בתחום האסתטיקה הרפואית, מציע לכם פתרונות מתקדמים למגוון רחב של בעיות אסתטיות הקשורות למבנה הסנטר ללא הצורך בהתערבות כירורגית – פולשנית. טיפולים אלו נעשים בהתאמה מלאה למבנה הפנים וצורת הסנטר הרצויה לכם, כאשר ההליך הטיפולי נעשה באמצעות הזרקת בחומצה היאלורונית בלבד!

מעוניינים שאמני האסתטיקה הרפואית שלנו יהפכו גם את הסנטר שלכם ליצירת אמנות?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

משתמשים בחומצה היאלורונית באהבה – החומצה כאמצעי לעיצוב ופיסול סנטר

הבחירה הטבעית של רופאי קליניקת 'אמור' היא חומצה היאלורונית איכותית אשר נבחרה בקפידה. חומצה זו היא חומר הזרקה ייעודי המשמש למטרות מילוי קמטים ומיצוק העור במגוון רחב של טיפולי מילוי והזרקה. חומר זה אומנם מיוצר בתנאי מעבדה, אך המבנה האטומי שלו זהה לחומר המיוצר בגופנו באופן טבעי. החומצה ה-היאלורונית מיוצרת באופן טבעי בגופנו ומטרתה לספוח נוזלים ולייצר סיבי אלסטין – קולגן התורמים רבות לשמירה על נפח ולחות העור. לאורך השנים, תקופת הייצור הטבעית של החומצה פוחתת והדבר מוביל להאצת תהליכי הזדקנות של העור.

השימוש בחומצה היאלורונית במסגרת טיפולי פיסול ועיצוב הסנטר בקליניקת 'אמור', מאפשר למעשה "ויתור" על השתל למטרות ביסוס הסנטר במקרים בהם מדובר בעצם סנטר קטנה מדי אשר אינו תואמת למבנה הפנים וגם למטרות מילוי שקעים הנוצרים בצידי הסנטר עקב נפילת עור במהלך תהליך טבעי של הזדקנות עור הפנים. בשני המקרים, החומצה ההיאלורונית, מהווה אמצעי טיפול המאפשר את עיצובו ופיסולו של הסנטר תוך התאמה מדויקת למבנה הכללי של הפנים.

אצלנו בקליניקת AMOR, מושם דגש על הליך התכנון המקדים לטיפול וזאת בכדי לאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מכל היתרונות הנלווים לטיפול וביניהם: טיפול קצר וממוקד המאפשר חזרה מלאה לשגרה באופן מיידי, שימוש בחומצה היאלורונית הנחשבת לאחד מחומרי המילוי הבטוחים ביותר בענף הרפואה האסתטית ושיפור מיידי ומשמעותי במבנה הסנטר והמראה הכללי של הפנים.

קראו עוד >>

כי אצלנו הלקוח הוא העיקר – כל היתרונות של בחירה בקליניקת 'אמור'

  • צוות רפואי מוביל – הצוות הרפואי של קליניקת 'אמור' מורכב מרופאים מוסמכים בעלי ניסיון רב בתחום האסתטיקה הרפואית. שאר אנשי הצוות גם הם בעלי ניסיון רב בעולם האסתטיקה הרפואית.
  • חדשנות ומקצועיות  – באמור, מאמינים בחדשנות אסתטית רפואית ומצוינות מקצועית והצוות הרפואי שלנו משתתף בהשתלמויות מקצועיות בתחום האסתטיקה הרפואית וקורסי רענון על בסיס קבוע.
  • פיקוח ובקרה מחמירים – בקליניקה שלנו מקפידים על פיקוח ובוקרה מחמירים לגבי איכות חומרי המילוי ואחסונם עד שלב ההזרקה. חומרי המילוי בהם הרופאים שלנו משתמשים למטרת עיצוב ופיסול סנטר וחלקים נוספים בפנים הם אלקסין, תכשירי ניאוביה האורגניים, אלקסין, רסטילן, ג'ובידרם ורדיאס אשר מובילים לתוצאה הטובה ביותר בכל הקשור אל פיסול סנטר.
  • יוקרתיות ודיסקרטיות – בקליניקה שלנו הלקוח הוא תמיד במרכז והמרכז ולכן הוא זוכה ליחס אישי אוהב ומפנק, טיפול בקליניקה מאובזרת ומעוצבת וכניסה דיסקרטית למתחם הקליניקה. (הקליניקה שלנו ממוקמת במתחם היוקרתי של 'מדיקל השרון' בכפר סבא).
  • חניה חינם – דאגנו לכם לחניה פרטית חינם לאורך כל זמן שהותכם אצלנו בקליניקה, ללא עלות.

בכדי להשיג את התוצאה האופטימלית לכל לקוח, אנו נבצע אבחון מקיף ונתאים לכם הלקוחות את הטיפול המתאים ביותר וזו שיוביל לתוצאה הטבעית והמרשימה ביותר. מומחי צוות אמור מציעים את כל סוגי הטיפולים הקיימים לעיצוב קו הלסת, אך בוחרים את הטכניקה הטובה ביותר ללקוח.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!