עיצוב ופיסול האף

מעוניינים בתיקון הפגמים באף אך נרתעים מסכין המנתחים?

קליניקת אמור מאפשרת לכם להגשים משאלה ללא ניתוח אף!

האף ממוקם במרכז הפנים ויש לו נוכחות מרכזית והשפעה גדולה על מראה הפנים שלנו. פעולות עיצוב ופיסול הינן פעולות אסתטיות אשר אינן מצריכות ניתוח ומיועדות לאנשים שמעוניינים לתקן את הפגמים במראה של אפם. פעולות אלו נעשות באמצעות חומצה היאלורונית (חומר מילוי זמני), אשר מוזרקת לחלקים השונים של האף עד אשר מתקבל אותו מראה אסתטי בו מעוניינים. ניתן לראות את תוצאות הטיפול כבר בסיום הליך הטיפול.

האם עיצוב ופיסול האף מתאים לי?

הליך טיפול אסתטי זה של עיצוב ופיסול אף מתאים לאנשים שביצעו בעבר ניתוח ואינם מרוצים מהתוצאה ולאנשים שאף פעם לא עברו ניתוח אף ומעוניינים לתקן בליטות באף, אף מחודד, עקמומיות, א – סימטריה ועוד.

מעוניינים בשיפור איכות החיים?
העצמת הדימוי העצמי?
תוצאות מיידיות ואיכות ללא פשרות?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב ופיסול האף

ללא ניתוח

התקדמותה של הטכנולוגיה הרפואית והתפתחותם של חומרי המילוי הובילה לכך שרובינו יכולים לתקן את הפגמים באף במהירות ובקלות. בקליניקה אמור מאפשרים לכם טיפול המותאם באופן מקסימאלי למטופל על ידי טובי הרופאים בתחום. טיפול בו נעשה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בהתאם לתקנים ולנהלים ותוך שמירה על בטיחות גבוהה לאורך כל שלבי הטיפול. הקליניקה שלנו ממוקמת גיאוגרפית בתוך המרכז הרפואי מדיקל השרון, מרכז רפואי פרטי במיקום אסטרטגי ונגיש וכל לקוח אשר מגיע אלינו יכול ליהנות ממעטפת רופאים בתחומים שונים של הרפואה.

קראו עוד >>

אילו אפשרויות טפוליות קיימות?

  • מילוי שקעים – הרופאים שלנו ימלאו את השקעים בצידי אפכם, דבר שיוביל לתוצאה האסתטית הרצויה.
  • תיקון בליטות – כאן יתבצע תיקון של העצם הבולטת באף וזאת באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית ומילוי של השקע הממוקם מתחתיה או מעליה.
  • תיקון א-סימטריה – הרופאים שלנו יתקנו אפים אסימטריים, מצב אשר מתרחש לרוב כתוצאה של ניתוח אף כושל. כל התיקונים יעשו על ידי שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובטכנולוגיה החדשנית ביותר.
  • יישור – יישור של האף באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית לכל אורך אפכם.
  • הרמת קצה האף – גם פעולה זאת תתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, מילוי הבסיס של האף ומתיחתו של העור כלפי מעלה.

טרם תחילת הליך עיצוב ופיסול האף, הרופא המטפל יציע לכם מגוון אפשרויות עיצוב ופיסול המתאימות למבנה פניכם, ימליץ על הטיפול המתאים ביותר ויאפשר לכם לבחור באפשרות הנכונה לכם. לאחר מכן, המומחה שלנו יתחיל בהזרקת חומצה היאלורונית, יתקן את הפגמים תוך שהוא מעצב את אפכם בהתאם לכל מה שסוכם מראש.  החומצה ההיאלורונית מוזרקת לנקודות ספציפיות וזאת לאחר אילחוש האיזור בקרם או ג'ל מיוחד. החומצה מוזרקת לאחר חיטוי ויחד עם חומר להרדמה מקומית. (לידוקאין).

קראו עוד >>

היתרונות של עיצוב ופיסול אף לעומת ניתוח

שיקום – זמן שיקום מקוצר.
תופעות לוואי – מעט תופעות לוואי.
רמת סיכון – נמוכה ביותר. כל החומרים זכו לאישור ה- FDA האמריקאי והתקן האירופאי.
עלות – נמוכה יותר מניתוח אף, כלומר מפעולה כירורגית.
חומר טבעי – נעשה שימוש בחומצה היאלורונית שקיימת באופן טבעי בגוף האדם.
היגיינה – כל מזרק מגיע ארוז בצורה סטרילית.
תוצאה – מראה טבעי.
בנוסף, מדובר על טיפול קצר שאורכו כחצי שעה אשר מתבצע בהרדמה מקומית בלבד ואינו כרוך בכאבים.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!