עיצוב ועיבוי שפתיים

שפתיים בשרניות הן סמל החושניות, הנעורים והנשיות. השפתיים הן אחד האיברים המושכים ביותר אצל אישה ובכל מפגש, אי אפשר להתעלם ממראה השפתיים וניתן לומר שהן ממלאות תפקיד מרכזי.  אז אם גם אתן חשות שהשפתיים שלכן לוקות בחסר וזאת משום שהן דקות מדי או משום אובדן נפח, הגיע הזמן לשנות את המצב.

נפח השפתיים יורד - מדוע זה קורה?

ככל שאנחנו מתבגרות, השפתיים שלנו הופכות ליותר דקות ופחות חושניות מבעבר. החל משנות ה- 30 השפתיים מתחילות לאבד את הנפח שאפיין אותן והופכות אט אט לשטוחות ודקות ופעמים רבות מופיעים בצידי הפה קמטוטים קטנים. שפתיים דקות וקמטוטים סביב הפה גורמים לנו להיראות מבוגרות יותר ומראה הפנים לעיתים נראה "קשוח" ופחות נשי מבעבר. מעוניינות לשנות את המצב?  המומחים של קליניקת אמור לאסתטיקה רפואית מתקדמת, מזמינים אתכן לשנות את המצב ולשפר את מראה השפתיים באמצעות טיפול עיצוב ועיבוי שפתיים.

מעוניינת להחזיר לעצמך את התחושה הנשית והסקסית?
המומחים של קלינקת אמור מזמינים אותך לטיפול עיבוי ועיצוב שפתיים

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

עיבוי שפתיים

טיפול בהתאמה אישית

קליניקת אמור - כיצד מתבצע הטיפול?

עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית – מסוכן?

לא. החומצה ההיאלורונית בה משתמשים בקליניקת אמור נחשבת לחומר בטוח לשימוש אשר זכה לאישור משרד הבריאות ועומד בתקני ה- FDA האמריקאי. צוות הרופאים בקליניקה מומחה בהליך זה ובעל ניסיון עשיר בתחום. ברוב המקרים לא יהיו תופעות לוואי וזאת משום שחומצה מסוג זה מצויה באופן טבעי ברקמת העור שלנו, אך במקרים מסויימים תתרחש נפיחות ויופיע אודם ל – 48 שעות מסיום הפעולה. בנוסף, קחו בחשבון שיש אפשרות שיופיעו שטפי דם קטנים אותם ניתן להסתיר באמצעות איפור. החומצה בה אנו משתמשים למטרת עיצוב ועיבוי שפתיים עשירה בלחות, דבר אשר תורם במידה רבה גם לעיבוי וגם למרקם של השפתיים.

חשוב לדעת: באם אתן סובלות מהרפס, חשוב שתאמרו לנו טרם הטיפול , שכן חומצה היאלורונית יכולה לעורר אותו ולכן אנחנו מספקים כדורים למניעת התפרצותו של ההרפס.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!