מיצוק צוואר ופנים

משפרים את הנפח, מגמישים את העור וזוכים בעור פנים וצוואר מוצק וצעיר

עור הפנים והצוואר החל מאבד מגמישותו ונראה נפול? אתם מסתכלים במראה ורואים את תהליך הזדקנות העור ואינכם יודעים מה ניתן לעשות? צוות המומחים של קליניקת אמור יעזור לכם לשפר את המצב וזאת באמצעות טיפול במיצוק

אנחנו בקליניקת 'אמור' לטיפולי אסתטיקה דאגנו לכם לטוב ביותר וזאת באמצעות הדור החכם של הטכנולוגיה הרפואית, תכשירים איכותיים מעולם האסתטיקה הרפואית וצוות רופאים מומחים שנבחר בקפדנות וזאת על מנת להוביל אתכם לתוצאה בה אתם מעוניינים וזאת באמצעות טיפולי מיצוק צוואר ומיצוק פנים.

מיצוק עור הפנים – עוזרים לכם לאהוב את עצמכם מחדש

עור הפנים שלכם הינו כרטיס הביקור שלכם בפני עצמכם ובפני החברה הסובבת אתכם, כאשר עור פנים בריא, מוצק וזוהר מעיד על בריאות טובה וטיפוח העור ואילו עור פנים נפול משדר הזדקנות והזנחה מסויימת. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים משום עור נפול ולא גמיש, הרופאים המומחים של קליניקת אמור יעזרו לכם להחיות ולשפר את מרקם עור הפנים שלכם באמצעות פעולות חיזוק ומיצוק ותכשירים מיוחדים שיוחדרו לעור.

המומחים של אמור טוענים שאמנם שינויי הגיל הם חלק בלתי נפרד מהטבע שכן ככל שאדם מתבגר עור הפנים שלו מאבד מהאלסטיות שלו וכמות השומן התת עורי פוחתת, דבר אשר מוביל להתרופפות , עודף ,דלדול של העור ואובדן אותה מוצקות אשר אפיינה אותו בעבר. למרות זאת, אינכם חייבים להשלים עם המצב ואנחנו נשמח לסייע לכם לשנות את המצב באהבה ומקצועיות וזאת באמצעות טיפול מיצוק עור הפנים וזאת בלי שאף אחד ידע שעברתם טיפול אצלנו.

צוות קליניקת אמור מעמיד לרשותכם קליניקה יוקרתית ודיסקרטית הממוקמת במתחם מבודד בתוך המרכז הרפואי 'מדיקל השרון' בכפר סבא. הגישה אלינו קלה, קיימת חנייה פרטית ללא הגבלת שעות, הקליניקה שלנו עובדת תחת הרגולציה של מדיקל השרון ומחוייבת בכל הוראות הבטיחות הנדרשות. אנחנו קובעים את פגישות הטיפול שלכם בהתאם ללוח הזמנים שלכם (כולל שעות הערב וימי שישי), הקליניקה שלנו הינה מתחם עצמאי בתוך מדיקל השרון, דבר אשר מבטיח לכם את הדיסקרטיות הנדרשית. הלקוחות של אמור הם העיקר ואנחנו מתחייבים לפנק אתכם במקצועיות חסרת פשרות ולהעניק לכם את היחס האישי לו אתם ראויים מהרגע הראשון בו אתם פונים אלינו.

מעוניינים בשיפור איכות החיים?
העצמת הדימוי העצמי?
תוצאות מיידיות ואיכות ללא פשרות?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חשוב לדעת

משתמשים במכשור החדשני ביותר למיצוק העור

בקליניקת אמור אנו מאמינים בטוב ביותר ולכן בחרנו להשתמש בדור החכם והחדשני של הטכנולוגיה הרפואית וזאת בדמות מכשור הלייזר של חברת אינומד. חברת אינומד זכתה במקומות הראשונים בתחום האסתטיקה וייצור מוצר רפואי מוביל לעיצוב גוף ומכשיר ה- OPTIMAS שלה מאפשר למומחים של 'אמור' להבטיח לכם אותה תוצאה מיוחלת של התחדשות, הידוק ומיצוק העור.

החלק העיקרי אשר משרת את הרופאים המומחים של אמור למטרת מיצוק עור הפנים והצוואר שלכם הינו הידית המדיקלית של מכשיר האופטימס אשר נקראית FORMA. ידית זו משרתת אותנו בכדי לפתור מורכבויות אסתטיות רפואיות ללא צורך בניתוח. הטיפול אותו אנו מבצעים למטרת מיצוק צוואר ופנים הינו טיפול תת עורי לא פולשני באמצעות גלי רדיו  (RF), כאשר המטרה העיקרית כאן היא ייצור מחודש של הקולגן אשר חיוני לבריאותו וחיוניותו של העור. היתרונות של מכשיר זה וזאת מלבד התוצאה הנפלאה הם החיישנים שבו אשר מתאימים את הטיפול לטמפרטורת העור ומערכת הבקרה של המכשיר אשר מבטיחה טיפול בטיחותי בטמפרטורה אחידה.

קראו עוד >>

התכשירים המובילים והבטוחים באמור

במחלקת הדרמותרפיה האסתטית של קליניקת אמור אנו דוגלים בנוסחה המנצחת שעיקרה שילוב השימוש במכשור חדשני ותכשירים ייעודיים של חברת mesoestetic אשר מוכרים כסדרת תכשירי 'mesoéclat'. תכשירים אלו מרכזים חומרים פעילים אשר תורמים במידה רבה לחידוש והחייאת עור הפנים והצוואר וזאת באמצעות סילוק של השכבות החיצוניות של העור והחדרת לחות עמוקה לעור וזאת למטרת ריכוך קמטוטי העור. שימוש בתכשירים אלו לצד מכשור הלייזר החדשני למיצוק העור מוביל להפחתת הפגמים בעור ויצירת עור בהיר, אחיד ברובו ובריא יותר הניחן במראה זוהר ומרשים.

קראו עוד >>

ולא שוכחים את מיצוק הצוואר...

הרופאים המובילים של קליניקת אמור בעלי ניסיון גם בתחום מיצוק צוואר וישמחו לעזור לכם גם כאן. שכן, קרוב לוודאי שכבר מהעשור הרביעי לחייכם תחושו שהעור מתחיל להיראות רופף וככל שתתבגרו עור הצוואר יאבד מהאלסטיות הטבעית שלו ויהפוך יותר ויותר נפול ומקומט. דבר זה נובע כתוצאה מכך שהשומן התת עורי מתמעט ושריר הפלסטימה אשר מחזיק את שכבות העור העמוקות של הצוואר גם מאבד את גמישותו ונמתח עוד ועוד עד שהוא הופך לדק וחלש. בנוסף, במרוצת השנים מצטבר שומן באיזור הצוואר, דבר אשר מחריף את צניחת הסנטר.

בכדי לטפל בצוואר מזדקן וזאת באמצעות חומרי מילוי איכותיים למיצוק הצוואר, המומחים של קליניקת אמור לטיפולי אסתטיקה, יאבחנו באופן מדויק מהן השכבות הרכות של העור המעורבות בבעיה ובהתאם הם יגיעו להחלטה האם מדובר על בעיה שעיקרה המרקם החיצוני של שכבות העור ושומן עור בה ניתן לטפל באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית איכותית. במקרים של צניחה קלה עד בינונית, נוכל להבטיח לכם תוצאה נהדרת של עור צוואר הדוק ומתוח יותר.

 

טיפול מיצוק פנים וצוואר בקליניקת 'אמור' יאפשר לכם ליהנות ממרקם עור משופר ומראה עור פנים וצוואר מוצק יותר וחזק יותר וזאת לקראת שינויי הגיל. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ובטוחות שאינן פולשניות ותכשירים מובילים נעזור לכם להגיע אל אותה תוצאה נפלאה של עור מתוח, מוצק וזוהר.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!