מילוי שקעי עיניים

מעוניינים להיפטר מהמראה העייף והאפרורי?

המומחים של 'אמור' יעזור לכם להיפטר מהעיגולים השחורים מתחת לעיניים!

שקעים מתחת לעיניים היא אחת התופעות המתרחשות בעת תהליך הזדקנות עור הפנים שלכם. תופעה זו המוכרת על ידי רבים כ- "עיגולים שחורים מתחת לעיניים" מתרחשת לעיתים כתוצאה מנפילה של שרירי הפנים, שינויים ברמות השומן ונסיגת עצמות הלחיים. אם התופעה החלה בגיל צעיר, יכולה להיות שהסיבה לכך נעוצה ברקע הגנטי שלכם. בנוסף, שינויים הורמונליים, חשיפה מתמשכת לשמש וירידה לא מאוזנת במשקל יכולים לגרום להיווצרות של פיגמנטציה באיזור זה בו העור דק ועדין מאוד.

הפתרון - מה ניתן לעשות?

הפתרון בא בדמות טיפולים שעיקרם מילוי שקעי עיניים. כאן מדובר על טיפולים קצרים אשר ישפרו את מראה הפנים שלכם ויאפשרו לכם ליהנות מאותו מראה צעיר ובריא בו אתם מעוניינים. טיפולי מילוי שקעי עיניים הם טיפולים קצרים שאורכם כחצי שעה, במהלכם רופא מוסמך יזריק חומצה היאלורונית לאיזור שקעי העיניים שלכם וזאת באמצעות צינורית דקיקה הנקראית 'קנולה'. פעולה זאת תבטיח לכם תוצאה נפלאה, ללא אדמומיות, שטפי דם או כאב. ניתן יהיה להבחין בתוצאות הטיפול כבר בסיומו, אך התוצאה הסופית תהיה כשבועיים לאחר סיום הטיפול.

מעוניינים בשיפור איכות החיים? תוצאות מיידיות ואיכות ללא פשרות?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חשוב לדעת

עיגולים שחורים אל מול שקיות

מילוי שקעי עיניים - באיזה גיל כדאי להתחיל ?

מי מוסמך לבצע את הטיפולים ?

מילוי שקעי עיניים וטיפולים אסתטיים נוספים חייבים להיעשות אך ורק על ידי צוות מומחה הכולל רופאים מוסמכים. הטיפול תמיד יותאם ללקוח וזאת לאחר אבחון אישי על ידי אחד מרופאי הקליניקה המנוסים והטיפולים תמיד יתבצעו בהתאם לנהלים ולתקנים הנדרשים.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!