מילוי רקות

מילוי של נקודה אחת קטנה ברקות תוביל לשינוי מהפכני במראה הפנים

סובלים מדלדול העור באזור הרקות? רזיתם והשומן באזור הרקות התרוקן? הגיע הזמן לתקן את המצב. צוות קליניקת אמור מזמין אתכם לטיפול שחזור נפח ומילוי רקות, טיפול פרטני אשר יבטיח לכם תוצאה טבעית ואיכותית לאורך זמן.

אזור הרקות, בדומה לאזורים נוספים בשטח הפנים עלול לסבול מהאצת תהליכי הזדקנות של עור הפנים, דבר אשר בא לידי ביטוי בדלדול העור באזור הרקות ומראה שקוע וכהה יותר של הרקות. דלדול העור באזור הרקות מתרחש גם על רקע סימני הגיל בחלק העליון של הפנים וגם על רקע תהליכי הרזיה במהלכם אזור הרקות מתרוקן משומן. בשני המקרים, המומחים של קליניקת 'אמור' לאסתטיקה רפואית ויופי ערוכים לטפל בבעיה האסתטית באמצעות שחזור נפח ומילוי רקות.

מילוי רקות - כל היתרונות בטיפול אחד

רוב האנשים אינם מודעים להשפעת מילוי אזור הרקות ולכך שפעולה מהירה ומדויקת של הרופאים המומחים שלנו תוביל אותם לתוצאה של עור בעל מראה נפלא שאינו שקוע ופחות כהה מכפי שהיה טרם הטיפול. בנוסף, זהו אזור אידיאלי למילוי כללי של כל הפנים ומילוי משלים במצב בו מחליטים על טיפול הרמת לחיים.

אז אם גם אתם מעוניינים להיווכח בקסם התוצאה של טיפול מילוי רקות בקליניקה המפנקת והיוקרתית שלנו

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

משנים לטובה את מראה הפנים – עבודת הקודש של קליניקת אמור

המטרה של טיפול מילוי רקות באמצעות חומצה היאלורונית היא השגת רקות מלאות, חלקות ובהירות יותר. טיפולי מילוי רקות מיושמים באמצעות הזרקה של חומרי מילוי על בסיס טבעי לנקודה קטנה באזור הרקות המיועדת למילוי. קהל היעד של טיפול זה הוא כל אותם אנשים אשר מתמודדים עם שקיעת הרכות, מצב המוביל למראה עייף ומבוגר של החלק העליון של הפנים. טיפול זה מתאים גם לכל אלו המתמודדים עם מצב של דלדול העור באזור הרקות וזאת עקב התרוקנות האזור משומן כתוצאה מתהליכי הרזיה.

טיפול זה אותו מבצעים הרופאים מוסמכים של קליניקת 'אמור', רופאים המומחים בתחום האסתטיקה הרפואית ובעלי ניסיון בכל הקשור אל מילוי רקות, מוביל לשיפור משמעותי בנפח העור באזור הרקות ומספק תוצאה של עור פנים בעל מראה רענן. פעולת המילוי באזור הרקות נעשית בנקודה קטנה משני צידי הרקות, כאשר התוצאות הטיפוליות של פעולת המילוי נשמרת לאורך מספר ממושך של חודשים וזאת בהתאם לגיל הכרונולוגי של המטופלים שלנו.

חשוב לנו לציין שניתן להבחין בתוצאות הטיפול מיידית לאחר סיומו של הטיפול, אך השיפור המשמעותי במראה יחול רק לאחר כשבועיים לאחר סיום הטיפול.

קראו עוד >>

טיפול ממוקד באזור הרקות מאפשר ללקוחות של קליניקת 'אמור' ליהנות ממגוון רחב של יתרונות:

  • מיקוד – טיפול קצר וממוקד המיושם באמצעות כמות קטנה יחסית של חומרי מילוי על בסיס טבעי
  • תוצאות לאורך זמן – תוצאות טיפוליות מיידיות הנשמרות לאורך זמן – בין מספר חודשים עד כשנה.
  • טיפול משלים  – טיפול אופטימאלי למגוון רחב של טיפולי פנים, לרבות, טיפולי הרמת לחיים.
  • תמיכה – שיפור משמעותי במראה של העליון של הפנים, שכן מילוי הרקות תורם רבות לתמיכה בעור שמסביב לו.

בקליניקת אמור אנו מבטיחים לכם יחס אישי, טיפול על ידי רופאים מוסמכים בכל ימות השבוע, טיפול ייעודי באמצעות שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם, טכניקות הזרקה מתקדמות של תכשירים איכותיים ובטיחותיים, שמירה על דיסקרטיות וחניה ללא עלות במשך כל זמן השהות שלכם בקליניקה שלנו.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!