מילוי והחלקת קמטי הבעה

להתאהב בתוצאות

לא אוהבים את מראה הקמט הגדול בין הגבות?

הסתכלת במראה וראית "מפת קמטים" הכוללת את צידי העיניים, איזור המצח וצידי הפה והצוואר? צוות המומחים של קליניקת אמור יעזור לכם באהבה לתקן את המצב וליהנות ממראה פנים בריא, רענן ומשודרג – טיפולי מילוי והחלקת קמטי הבעה

אמני המילוי וההחלקה של אמור

טיפולי 'מילוי והחלקת קמטי הבעה' המוצעים על ידי המומחים של קליניקת 'אמור' לטיפולי אסתטיקה ויופי משתייכים אל סדרת טיפולי הפנים היוקרתית של הקליניקה. כאן מדובר על אחד מסוגי הטיפולים המבוקשים  ביותר בקליניקה שלנו ולשם יישום הטיפול באופן המוצלח ביותר אנו מקצים לרשותכם צוות מומחים אשר כולל רופאים בעלי ניסיון בתחום האסתטיקה הרפואית. מכשור חדשני שיבטיח לכם תוצאה מהירה ומשביעת רצון ותכשירים בטוחים ברמת איכות גבוהה. כי אצלנו יוצרים יופי באהבה ובמקצועיות.

כי אצלנו סוללים בשבילכם את הדרך לאסתטיקה חסרת פשרות בכל גיל

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

מחליקים את הקמטים שלכם באהבה

אומרים כן רק לחומרי מילוי בטיחותיים ויעילים!

אתכם לאורך כל הדרך - סיבות נוספות לבחור בנו

  • UP TO DATE – באמור מאמינים במצויינות, במקצועיות חסרת פשרות ובתוצאות משביעות רצון ולכן גם ההנהלה וגם הצוות הרפואי עובר השתלמויות מקצועיות על בסיס חודשי וקורסי רענון שעיקרם שדרוג מידע וטיפולים בתחום הזרקות מילוי והחלקת קמטים.
  • מתאימים עצמנו אליכם – אנו מתאימים את עצמנו ללוח הזמנים שלכם. בתום כל טיפול יקבע לכם תור לביקורת ומעקב. כאן זה הזמן לציין שהזמינות אצלנו גבוהה ואנו משרתים אתכם גם בימי שישי וגם ביתר בשעות הערב המאוחרות של יתר ימות השבוע.
  • ליווי ומעקב רפואי צמוד – אנו מקפידים לברר אודות מצבכם 24 שעות לאחר הטיפול וכן לבצע מעקב רפואי כשבועיים לאחר ביצוע הטיפול והשלמות טיפול במידת הצורך.
  • נגישות קלה ומהירה – הקליניקה שלנו ממוקמת במרכז הרפואי מדיקל השרון. ההגעה לקליניקה נוחה ומהירה. יש שפע של מקומות חניה השייכים באופן פרטי למדיקל השרון והחניה בחינכם וללא הגבלת שעות.
  • שומרים על הדיסקרטיות שלכם – קליניקת אמור מופרדת ומתוחמת כמתחם עצמאי בתוך מדיקל השרון וזאת על מנת לשמור על הפרטיות של כל לקוח ולקוח.
  • רגולציה ותקנים – מקפידים באופן מחמיר על תקנים ורגולציה של מדיקל השרון.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!