מזותרפיה רפואית

מחיים את עור הפנים שלכם מחדש

מעוניינים למצק את הצוואר ולהחדיר חיים בלחיים?

ברוכים הבאים אל קליניקת 'אמור' – הקליניקה בה המומחים מגשימים משאלות בתחום האסתטיקה הרפואית וזאת באמצעות טיפולי מזותרפיה רפואית ועוד.

האהבה והמומחיות למקצוע - נוסחת ההצלחה של אמור

צוות קליניקת אמור לטיפול אסתטיקה ויופי מורכב מאנשי מקצוע שהפכו את האהבה לאסתטיקה ויופי, למקצוע. צוות הקליניקה שלנו כולל מנהלת מרפאה אשר מאגדת ניסיון של עשרות שנים בתחום האסתטיקה הרפואית, רופאים מוסמכים אשר מומחים בטיפולי מזותרפיה רפואית וטיפולי אסתטיקה נוספים המוצעים בקליניקה שלנו ואנשי צוות נוספים אשר ילוו אתכם מהרגע בו אתם מגיעים אל הקליניקה וגם לאחר סיום הטיפול אצלנו. כל אנשי הצוות שלנו עובר הכשרות בתחום מדי תקופה ונשלח אל כנסים בתחום החדשנות הרפואית בתחום המזותרפיה הרפואית וזאת משום שאנחנו סבורים שעל מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר, כולנו צריכים להכיר את התחום בו אנו עוסקים.

מעוניינים להתחיל וליהנות ממראה נפלא של עור הפנים וממחמאות
אתם מוזמנים לקליניקה שלנו במרכז היוקרתי 'מדיקל השרון' בכפר סבא.

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

ממליצים לכם באהבה

טיפולי מזותרפיה רפואית

מזותרפיה רפואית – מה אנו מבטיחים לכם?

מזותרפיה רפואית - חשוב שתדעו

שני הדברים החשובים ביותר באמור הם הלקוחות שלנו והמקצועיות שלנו כלפי הלקוחות. כחלק מהשקיפות שלנו כלפיכם חשוב לנו שתהיו מודעים לטיפול אותו אתם עתידים לעבור ולכן אנו נספק לכם את כל המידע אודות שלבי הטיפול שלכם והתוצאה המצופה לכם.

חשוב לנו שתהיו מודעים לכך שמזותרפיה רפואית המיועדת לצרכי מיצוק עור הפנים היא שיטה טיפולית המהווה אלטרנטיבה לטיפולי מילוי באמצעות חומצה היאלורונית ולטיפולי הצערת עור הפנים באמצעים כירורגיים. מזותרפיה רפואית למטרת מיצוק עור הפנים כוללת הזרקות לאזור התת עורי הכוללות חומר מילוי המכיל בתוכו חומרים טבעיים אותם מייצר הגוף, כמו למשל קולגן וחומצה היאלורונית, כאשר כל מזרק ייעודי משלב בתוכו תערובת של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו וחומצה היאלורונית.

חשוב לנו לציין בפניכם שלכל אחד ממרכיבי התערובת האיכותית המוזרקת לעור הפנים שלכם באמצעות הרופאים המוסמכים של קליניקת אמור, תפקיד ייעודי משלו. ויטמין A מיועד לצרכי שיפור גמישות העור, ויטמין C מגביר את ייצור הקולגן הטבעי, ויטמין K  משפר את זרימת הדם וחומצה היאלורונית המסייעת לשמירה על הלחות בתאים המרכיבים את עור הפנים וכדומה.

מזותרפיה רפואית – סוגי טיפולים נוספים

מזותרפיה רפואית המבוססת על החדרת חומרים שונים לאזור התת עורי וזאת באמצעות מחטים זעירות, משמשת בין היתר גם לצרכי טשטוש צלקות אקנה ולצרכי העלמת כתמי עור (פיגמנטציה). באמור אנו משתמשים בחומרי מילוי איכותיים ובטיחותיים ובמכשור מתקדם של חברת אינומד המובילה בתחום האסתטיקה הרפואית. המכשור המתקדם הכולל את מכשיר הלייזר המתקדם OPTIMOS המשמש אותנו לטיפול בצלוליט, טיפולי פנים ומיצוק העור. ידית ה- FRACTORA המשמשת אותנו לשיפור של מרקם העור, טיפולי הבהרת עור, טיפול בריפיון עורי ובצלקות ובידית ה-LUMECCA  הפועלת בטכנולוגיית ה- IPL ומשמש אותנו לטיפול בנגעים פיגמנטריים ווסקולריים.

בנוסף, טיפולי מזותרפיה רפואית משמשים את צוות קליניקת אמור לצרכי טיפול בנשירת שיער וזאת באמצעות הזרקת תערובת ייעודית של ויטמינים ומינרלים אל עור הקרקפת. במקרים אלו, התערובת מחזקת את זקיקי השיער ומעודדת צמיחה מחודשת של השיער באופן כזה המכסה גם שטחי קרקפת בהם התרחשה נשירה משמעותית של השיער. כמו כן, המזותרפיה הרפואית מיועדת לצרכי טיפול בהעלמת צלוליט וזאת באמצעות הזרקת תערובת של חומרים המסייעת למיצוק העור באזור בו מופיע הצלוליט.

מעוניינים ליהנות מתוצאות משביעות רצון וזאת צוות המומחים של אמור, המכשור המתקדם, התכשירים האיכותיים והיחס האישי והחם כלפי כל אחד ואחת מכם? טלפנו אלינו וקבעו פגישת היכרות ראשונית ללא עלות או התחייבות.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!