טיפול אנטי אייג'

אמנות האנטי אייג'ינג של קליניקת אמור - מחדשים באהבה את עור הפנים

מעוניינים לטשטש את סימני הגיל ופגעי האקלים הנראים לעין בעור הפנים? חולמים על מראה עור פנים אחיד, צעיר, זוהר ויפה? הדבר אפשרי! המומחים של קליניקת 'אמור' לטיפולי אסתטיקה ויופי, מזמינים אתכם לטיפולי פנים חדשניים בעידן האנטי אייג'ינג בקליניקת AMOR הממוקמת במרכז הרפואי היוקרתי 'מדיקל השרון' בכפר סבא

אם אינכם מוכנים להשלים עם התהליך הטבעי של הזדקנות עור הפנים ועם הידיעה שככל שתתבגרו, כך עור הפנים שלכם יאבד מנפחו, מרקמו, הגוון האחיד שלו וגמישותו. אם כבר נתקלתם בקמטים וקמטוטים בפנים ובצוואר שלכם ואינכם יודעים מה לעשות לגבי העור הרפוי והשמוט וכתמי הפיגמנטציה שגרמו לשינוי של גוון העור, אתם מוזמנים להגיע אל קליניקת AMOR לאסתטיקה ויופי בכדי לשנות את המצב.

התאמת אישית של טיפול אנטי אייג' באמור

בקליניקה שלנו יועצת רפואית בשילוב רופא מומחה יעשו אבחון מקיף של עור הפנים שלכם ובהתאם יחליטו על טיפול משולב המותאם לצרכי העור שלכם. כי היום וזאת בניגוד לעבר, הזדקנות עור הפנים איננה עוד ברירת מחדל ואינכם חייבים להשלים עם תהליך ההידרדרות של העור ומראה פנים מזדקן. צוות המומחים של 'אמור' יטפל בכם באהבה המשולבת במקצועיות באמצעות טיפולי מזותרפיה רפואית הכוללים טיפולי פנים אנטי – אייג'. אנו נפעל למטרת טשטוש הקמטים והקמטוטים, מיצוק עור הפנים והצוואר ונבטיח לכם תוצאה של עור פנים צעיר, רענן וזוהר יותר.

מעוניינים בשיפור איכות החיים?
העצמת הדימוי העצמי?
תוצאות מיידיות ואיכות ללא פשרות?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

מטפלים באהבה

הניו אייג' של טיפולי פנים ב- AMOR

בוחרים עבורכם את התכשירים האיכותיים ביותר

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!