טיפולי מילוי בחומצה היאלורונית

ממלאים במקומות הנכונים..

מעוניינים להיפטר מהקמטים והקימטוטים? שמת לב שיש לך שקעיים מתחת לעיניים ואת מעוניינת לשנות את המצב? תמיד חלמת על עצמות לחיים גבוהות בהתאמה מלאה למבנה הפנים שלך? קליניקת אמור מזמינה אותך לטיפולי מילוי בחומצה היאלורונית

קליניקת אמור לטיפולי אסתטיקה ויופי מזמינה גם אותך להצטרף אל הלקוחות המרוצים שעברו טיפולי מילוי בחומצה היאלורונית בקליניקה שלנו. טיפולי המילוי אותם אנו מציעים מיועדים לאיזורים שונים בפנים, ביניהם שפתיים, עיניים, פה, צידי האף ולחיים וזאת באמצעות הזרקת חומר מילוי של חומצה היאלורונית.

המשימה של אמור – התאהבות מחדש במראה הפנים

השלב הראשון תמיד יהיה מורכב מפגישה אישית עם מנהלת המרפאה, אשת מקצוע בעלת ניסיון של יותר מ- 20 שנים בתחום האסתטיקה הרפואית. מפגש הייעוץ האישי יהיה ללא עלות או התחייבות. באם תהיי מעוניינת להמשיך איתנו, תיבנה עבורך תכנית בהתאמה אישית על ידי רופא מומחה של קליניקת 'אמור'. ההחלטה לגבי חומר המילוי המתאים לפנייך תתבסס על המטרה העיקרית והתוצאה המבוקשת (השבת הנפח לפנים, מילוי קמטים עמוקים, השטחת קימטוטים, הענקת שכבת לחות לעור על מנת שיראה רענן ועוד), איזורי ההזרקה המיועדים וזמן ההשפעה.

מעוניינים ליהנות מתוצאה משביעת רצון ומהתאהבות מחודשת במראה הפנים שלכם?
המומחים של קליניקת 'אמור' לטיפולי אסתטיקה ויופי מזמינים אתכם לטיפולי מילוי בחומצה היאלורונית.

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

נוסחאת הקסם

שילוב בין רופא לאמן

חומרי מילוי כמו למשל חומצה היאלורונית משמשים כתחליף לאותו נפח פנים שאבד לכם ולקמטים שנוצרו כתוצאה מהתבגרות העור, רקמות החיבור והשלד. כמו כן, משתמשים בחומרי מילוי למטרת הדגשת מבנה פנים קיים, כמו למשל בטיפולי מילוי שקעים, מתן נפח וכן עיבוי ומילוי שפתיים. בנוסף, ניתן לטפל באמצעות חומרי מילוי א-סימטריות וכן לפסל ולשחזר איזורים שונים בפנים. סוד ההצלחה של הרופאים המומחים של אמור הוא ניסיון רב שנים בתחום, יצירתיות מקצועית ויישום טכניקות המתאימות ללקוחותינו ולסוג החומר בו אנחנו משתמשים. תוכלו לראות את קסם התוצאה של אמור, כלומר את השפעתם של חומרי המילוי ההיאלורוניים כבר בסיום הטיפול. לאחר כשבוע תוכלו להתרשם מהתוצאה הסופית.

קראו עוד >>

סוגי חומרי המילוי בהם אנו משתמשים

צוות אמור אסתטיקה רפואית מאמין בשקיפות ולכן מצאנו לנכון לפרט עבורכם מהם סוגי חומרי המילוי האיכותיים בהם אנו משתמשים וזאת טרם אתם באים אל הקליניקה שלנו למטרת פגישת ייעוץ והתאמה אישית ללא עלות או התחייבות:

רסטילן

רסטילן – חומצה היאלורונית אותה אנו מזריקים לחלקים שונים של הפנים וזאת למטרת הפחתת וטשטוש קמטוטים וקפלים, הפחתה של סימני גיל, הדגשת תווי פנים ומילוי נפחים ושיפור איכותו של עור הפנים, גמישותו ומבנהו. כאן מדובר על חומר מילוי טבעי שנבחר על ידי חברתנו משום שהוא מתאים לאיזורים שונים בפנים ויש לו את היכולת לספק תוצאות טבעיות הנשמרות לאורך זמן. אנו משתמשים בחומר זה על מנת להדגיש את תווי הפנים, להשיב נפח לפנים ולמלא קמטים שטחיים עד עמוקים.

ג'ובידרם – נחשבת לאחת מהחומצות ההיאלרוניות הטובות ביותר בעולם. חומצה זו נבחרה על ידנו משום האיכות הגבוהה שלה ומשום העובדה שהיא בטיחותית ביותר. חומר זה כמו יתר חומרי המילוי בהם אנו משתמשים מאושר על ידי ה- FDA, ה- CE האירופאי ומשרד הבריאות בישראל לטיפול בקמטים ולמטרת עיבוי שפתיים. יתרונות נוספים הם שבחומר הג'ובידרם אולטרה יש חומר מאלחש, ברוב המקרים מספיק טיפול אחד, תוצאות ההזרקה נראות לעין מיידית, חומר זה נחשב לבטוח , תופעות הלוואי שלו חולפות וניתן להשתמש בו גם למילוי קמטים עדינים וגם למילוי קמטים עמוקים, איזורים בהם חסר נפח ולמטרת עיצוב שפתיים.

אלקסיין – חומצה היאלורונית טהורה שפותחה על ידי חברת IBSA. חומצה זו עוברת תהליך כימי בו נעשה שימוש בחומר מסוג BDDE בריכוז נמוך מאוד וזאת על מנת לשמור על החומר טהור כמה שאפשר. החומר מגיע מוכן להזרקה ואין בו תוספת של חומרים זרים. יעילותו של החומר הוא כחצי שנה והוא משמש למילוי נפחים, מילוי קמטים ולעיצוב הפנים. חומר זה תורם במידה רבה למתיחה והרמה של הפנים אשר נראים טבעיים ועור פנים זוהר וצעיר.

נאוביה

ניאוביה – Neauvia היא סדרת חומרים אורגניים – טבעיים המיועדים להזרקה בטיפולי המילוי של קליניקת 'אמור'. הסדרה מורכבת מ- 8 מוצרים , כאשר כל מוצר כולל ריכוז שונה של חומצה היאלורונית ומותאם לתיקון קמטים ברמה שטחית עד עמוקה באיזורים שונים בגוף (כף היד, שפתיים, צידי האף, לחיים סנטר ועוד). הפיתוח של מותג אירופאי זה המשווק לכשבעים מדינות ברחבי העולם הינו ייחודי חדשני, שכן הייצור של החומצה ההיאלורונית נעשתה באמצעות חיידקים פרוביוטיים ושימוש בתוספי חומצות אמינו ו – PEG . מוצר זה בעל תו תקן אירופאי, ידוע כמוריד רגישות יתר לחומר המוזרק, בטיחותי ונשמר לאורך זמן.

פרופילו

פרופילו – חומר המילוי היחיד המכיל חומצה היאלורונית במאת האחוזים, ללא חומר מאלחש או מקשר וזאת בדומה לאותה חומצה המופרשת באופן טבעי בגוף האדם. כאן מדובר על חומר מילוי בדרגת הבטיחות הגבוהה ביותר ועם מעט מאוד תופעות לוואי (אם בכלל). חומר זה מעודד התחדשות של העור, שיפור של מרקם העור, טשטוש של כתמי פיגמנטציה ומילוי טבעי של קמטוטים. התוצאה: עור גמיש, חלק, רענן ובריא יותר תוך פרק זמן של שבועיים ועד חודש וחצי.

הטוב ביותר ללקוחותינו – סקין בוסטר

אנו מאמינים שלקוחותינו ראויים לטוב ביותר ולכן בקליניקת 'אמור' אנו משתמשים גם בסקין בוסטר. כאן מדובר על חומר בעל מרקם ייחודי של חומצה היאלורונית המוזרק לעור במטרה להעלים את הקמטוטים ולהוביל לתוצאה של עור אלסטי וגמיש יותר, שכן חומר זה מעודד את הייצור של האלסטין והקולגן בעור. החומר מוזרק לנקודות מסויימות בפנים בכמויות קטנות, הטיפול אורך מספר דקות והתוצאה מיידית.   בניגוד למילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית, כאן החומר מוחדר לשכבה החיצונית של העור ומספק לחות למרקם העור, משפר עור פגום כתוצאה מאקנה ושמש, מעניק גוון אחיד ומעלים את הקמטוטים באיזור הפנים, הצוואר, מחשוף החזה וגב כף היד.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!