הרמת פנים באמצעות חוטים

הזדמנות להתאהב בעצמך מחדש

אם לעיתים קרובות אומרים לך שאת נראית עייפה. אם פתחת את אלבום התמונות וראית את הפער בין מראה פנייך לפני עשור לבין מראה פנייך כיום ואם הסתכלת לאחרונה במראה ושמת לב שעור הפנים שלך רפוי וחסר חיוניות, הגיע הזמן לנקוט בצעד שישפר את המצב – טיפול הרמת פנים בקליניקת אמור. כי אצלנו יוצרים יופי באהבה.

טיפול 'הרמת פנים באמצעות חוטים' המוצע על ידי קליניקת אמור לטיפולי אסתטיקה ויופי משתייך אל סדרת טיפולי הפנים היוקרתית של הקליניקה. צוות המומחים שלנו מורכב מרופאים, מומחים בתחום אסתטיקה רפואית, אשר מצאו את הדרך המהירה והמקצועית ביותר להשגת התוצאה המושלמת באופן מיידי וללא תקופת אשפוז וסיבוכים. תוצאה אשר נשמרת במשך שנה עד שנתיים ומקנה לעור הפנים מראה מהודק, רענן וצעיר. כי אצלנו הלקוחות מתאהבים בתוצאות וזאת ללא ניתוח או סבל אסתטי כלשהו. מעוניינים לשמר את התוצאות הנפלאות גם לאחר שנתיים? אנחנו נדאג לכם גם כאן! המומחים של אמור עומדים לרשותכם בכל שעה.

היופי שלך הוא האהבה שלנו - הכל אודות הטיפול שלנו

טיפול הרמת פנים באמצעות חוטים הוא טיפול מהיר ונטול כאבים המאפשר חזרה מהירה לשגרת חייכם.  הטיפול מיועד לנשים וגברים שאינם מעניינים בניתוח הרמת פנים אך מעוניינים לשפר מראה העור הנפול וחסר החיוניות של פניהם. טיפול זה מיועד לאנשים שרזו ורקמת השומן בפניהם התרוקנה וכן לאנשים שחוו התרוקנות של רקמת השומן וזאת משום גילם (40+). בטיפול זה ניתן להדגיש איזורים שונים של הפנים, ביניהם הצוואר וקו הלסת ואף לעדן את הקמטים בצידי הפה ובאיזורים שונים בפנים וזאת באמצעות הזרקת חומרי מילוי.

טיפולי מילוי בחומצה היאלורונית

מעוניינים בשיפור איכות החיים?
העצמת הדימוי העצמי?
תוצאות מיידיות ואיכות ללא פשרות?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

כיצד הטיפול נעשה?

ראשית, נתחיל באלחוש המקום. לאחר מכן החוטים יוחדרו לאיזורים ספציפים בפנים. החוטים יתפסו ברקמה ועל ידי משיכת החוטים כלפי מעלה תושג תוצאה של הרמת הפנים. פעולה זאת מגרה את השכבות התת עוריות וגורמת לייצור של אלסטין וקולגן. התוצאה תיראה באופן מיידי ותגיע לתוצאה האופטימלית לאחר כ- 3 חודשים. חשוב לדעת שמדובר על חוטים אשר עשויים מחומר בטוח שמתפרק בגוף ושהטיפול נמשך עד כחצי שעה. באמור, אנו שמים דגש על החומרים האיכותיים ביותר, אנו מעסיקים צוות רופאים מומחים מהשורה הראשונה ןמחמירים בכל הקשור אל עמידה בתקנים וברגולציה.

קראו עוד >>

קליניקת אמור – כי אצלנו הלקוח תמיד במרכז

הקליניקה שלנו ממוקמת בקומה החמישית של המרכז הרפואי 'מדיקל השרון' והגישה אלינו קלה, מהירה ודיסקרטית. ברגע בו תגיעי לקליניקה תתקבלי על ידי אחת מהעובדות שלנו אשר תפנק אותך בכוס קפה חמה וטעימה ותסביר לך אודות הקליניקה בעודכן יושבות בהנאה על אחת הספות הגדולות של הקליניקה. לאחר שהתמקמת והתחלת להרגיש בבית, תוזמני אל חדרה של מנהלת המרפאה, אשת מקצוע המאגדת ניסיון של כ- 30 שנה בתחום האסתטיקה הרפואית וזאת למטרת הכרות והבנת הצרכים, לאחר ההיכרות תבנה עבורך תכנית טיפולים בהתאמה אישית ללא עלות וללא התחייבות על ידי אחד הרופאים המומחים של קליניקת 'אמור'.

קראו עוד >>

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!