מיצוק צוואר וטשטוש קמטים

חומצה היאלורונית

מטשטשים עקבות של הזדקנות העור

אינכם מעוניינים להשלים עם מראה עור מקומט, עייף וחסר גמישות? כאן אנחנו נכנסים לתמונה! צוות קליניקת אמור לטיפולי אסתטיקה ויופי מאפשר לכם ליהנות מפתרונות אנטי אייג'ינג מתקדמים ביניהם טיפולי טשטוש קמטים ומיצוק צוואר.

מעוניינים להתחיל לשנות את המצב כאן ועכשיו?
המשיכו לקרוא או טלפנו אלינו למטרת קביעת פגישת היכרות, ללא עלות או התחייבות.
קליניקת אמור פתוחה לרשותכם בכל ימות השבוע, כולל שישי

אמור – כי אהבה למקצוע וללקוח מתחילה כאן!

קליניקת אמור לטיפולי אסתטיקה ויופי הלקוחות הם חלק בלתי נפרד מההוויה ומהשיקולים המקצועיים. התחלנו לחשוב על טובתכם עוד בשלבי תכנון הקליניקה ואתם חלק בלתי נפרד מאיתנו גם בסיום הטיפול כאשר אתם עוזבים את הקליניקה מחויכים ושבעי רצון מהתוצאה. באמור מאמינים בשילוב הקדוש של אהבה ומקצועיות וזאת בכדי להגיע אל התוצאה המושלמת.
כחלק בלתי נפרד מהכנה לטיפולי מיצוק צוואר וטשטוש קמטים, צוות המומחים של אמור בחר עבורכם חומרי מילוי איכותיים של חברות מובילות בתחום האסתטיקה הרפואית, חומר מילוי המתאימים באופן מושלם לטיפולי מיצוק וטשטוש קמטים. בנוסף, בחלק מהטיפולים אנו נעזרים במכשור הטכנולוגי החדיש של חברת אינומד הבינלאומית, חברה מובילה בתחום האסתטיקה הרפואית. בין המכשירים הבטיחותיים אשר הוכיחו את עצמם במבחן התוצאה אנו משתמשים במכשיר ה- OPTIMAS למטרת הידוק ומיצוק העור, בידית ה- FRACTORA למטרת הפחתת קמטים ושיפור מרקם העור ובידית ה- FORMA הפועלת בטכנולוגיית ה- RF ומובילה לאותה תוצאה נפלאה עליה כל אחד חולם בכל הקשור אל מיצוק העור.

מעוניינים בתוצאה הטובה ביותר?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

אמור

בוחרים עבורכם באהבה חומרי מילוי איכותיים

צוות המומחים של אמור מתאים את חומר המילוי לסוג הטיפול הרצוי ולסוג התוצאה הרצויה. בטיפולי טשטוש קמטים ומיצוק הצוואר הרופאים של אמור בחרו להשתמש בחומצות ההיאלורונית האיכותיות אלקסין, רסטלין, ג'ובידרם וחומצות של חברת ניאוביה. בנוסף, אנו משתמשים בחומר מילוי קמטים מסוג רדיאס. הסיבה שהובילה את הצוות לבחור דווקא בחומר מילוי מסוג חומצה היאלורונית נעוצה בהרכב הביולוגי של החומר. חומצה זו מדמה מבנה אטומי המצוי ברקמות הגוף שמטרתו לספוח נוזלים ולייצר סיבי אלסטין – קולגן השומרים על נפח ולחות העור וזאת למרות שהיא מיוצרת בתנאי מעבדה סטריליים. בגיל צעיר, גוף האדם יודע לייצר באופן טבעי את החומצה ההיאלורונית, אך לאורך השנים, תקופת הייצור הטבעי של החומצה ברקמות הגוף הולכת ופוחתת והדבר מוביל לכך שעור הפנים מאבד מנפחו. חומצה היאלורונית הפכה בשנים האחרונות לאחד מחומרי ההזרקה הנפוצים ביותר גם אצלנו בקליניקה וזאת משום יתרונותיה הרבים.

קראו עוד >>

היתרונות משחקים אצלנו תפקיד מרכזי – חומצה היאלורונית

השימוש בחומצה היאלורונית כחומר הזרקה ומילוי במסגרת טיפולי אסתטיקה שונים, וביניהם, טשטוש קמטים ומיצוק צוואר, מאפשר לכל אחד ואחת מבינכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות ולכן בחרנו להשתמש בחומר מילוי זה :

  • חומר מילוי טבעי – חומר המיוצר בתנאי מעבדה בהתאם למבנה האטומי המצוי ברקמות הגוף השונות
  • בטיחות – חומר מילוי בטיחותי המאושר על ידי משרד הבריאות
  • שיפור העור – חומר מילוי המשפר במידה ניכרת את איכות העור (נפח ולחות כאחד)
  • עמידות – חומר מילוי המתאפיין בעמידות גבוהה יותר בהשוואה לחומרי מילוי אחרים בהם נעשה שימוש במסגרת טיפולי הזרקה בענף האסתטיקה הרפואית
  • רב שימושי – חומר מילוי המיועד גם למטרות העלמה וטשטוש של קמטים וקמטוטים וגם לצרכי מיצוק שטחי עור באזור הפנים והצוואר
  • מראה טבעי – חומר מילוי טבעי המבטיח לכם תוצאות טיפוליות השומרות על מראה טבעי ולא מנותח

טיפולי מילוי לצרכי טשטוש קמטים ו/או טיפולי מיצוק לצרכי מיצוק צוואר באמצעות חומצה היאלרונית, מיועדים לנשים וגברים כאחד. תדירות הטיפול ומינון חומרי המילוי נקבעים על ידי המומחים שלנו וזאת לאחר אבחון מקיף ובהתאם לגודל השטח המיועד לטיפול, היקף ועומק הקמטים בשטח הפנים.

קראו עוד >>

מטשטשים לכם את הקמטים – יוצרים יופי באהבה

היווצרות קמטים מושפעת מגיל, אורח חיים וגנטיקה. בשלב זה או אחר כל אחד יצטרך להתמודד עם קמטים מורגשים באזור הפנים ולכן רבים פונים אלינו בבקשה לטשטש את הקמטים הקיימים ולמנוע מצב של קמטים עמוקים יותר. הליך טשטוש קמטים מתבצע על ידי רופא מוסמך של קליניקת אמור וזאת באמצעות הזרקת חומרי מילוי באזור החסר. המטרה היא שחומר המילוי ימלא את הרווח שנוצר בין הקמטים וכך הקמטים יתמלאו ויטשטשו. החומצה אותה אנו מזריקים איכותית, בטוחה לשימוש וללא תופעות לוואי. התוצאה טבעית ומרשימה. משך הטיפול קצר (עד חצי שעה), משך ההחלמה קצר וניתן ליהנות מתוצאה מרשימה ביותר לאורך חצי שנה עד שנה. לאחר מכן יש לחזור על הטיפול. טיפול נוסף המוצע במסגרת טיפולי האסתטיקה והיופי של קליניקת אמור הוא טיפול מזותרפיה למטרת טשטוש קמטים. טיפול זה יעיל במקרה של עור עייף ומקומט.

מיצוק צוואר – מתאהבים בתוצאות
החל מגיל 40 מגיעים אלינו לקליניקה למטרת מיצוק צוואר וזאת משום אובדן אלסטיות ועור רופף. בנוסף, במרוצת השנים מתחיל להצטבר שומן באזור זה והתוצאה היא צניחת סנטר מורגשת. השלב הראשון של המומחים בקליניקת אמור יהיה לאבחן את מצב הצוואר שלכם ובהתאם תתקבל ההחלטה האם המרקם החיצוני של העור מעורב. באם התשובה חיובית, ניתן יהיה לטפל בצוואר באמצעות חומצה היאלורונית. באם מדובר על צניחה קלה עד בינונית ניתן יהיה להבטיח לכם תוצאה משביעת רצון של עור צוואר הדוק ומתוח יותר. כי אצלנו הלקוחות מתאהבים בתוצאות.

מפנקים אתכם לאורך כל הדרך – אמור – כי טיפולים עושים מאהבה
טיפולי טשטוש קמטים ומיצוק צוואר מוצעים לכם בקליניקה היוקרתית שלנו בכפר סבא, במרכז הרופאים של 'מדיקל השרון'. הקליניקה ממוקמת במתחם נפרד במרכז הרופאים וזאת על מנת לאפשר לכם דיסקרטיות מלאה. אנו מעמידים לרשותכם לוח זמנים גמיש הכולל אפשרות לתיאום טיפול אסתטיקה ויופי גם בשעות הערב וגם בימי שישי. בנוסף, תוכלו ליהנות מבר קפה מפנק בקליניקה עצמה, חניה פרטית ללא הגבלת שעות וללא עלות ויחס אישי מהרגע בו אתם מטלפנים אלינו ועד אותו הרגע בו אתם מסיימים את הטיפול. כי אצלנו הלקוח הוא המרכז והכלים הם האהבה למקצוע והמקצועיות עצמה.

כי כיום יש אפשרות להימנע מעור שקנאי תחת הצוואר, קמטוטים וצוואר נפול!

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!