הסרת שיער בלייזר

מתאהבים בגוף מחדש

אנחנו גאים להציג בפניכם את טיפול 'הסרת שיער בלייזר' המשתייך לסדרת טיפולי הגוף היוקרתית של אמור

באמור מאמינים בחדשנות, איכות ומקצוענות ומקפידים להשתמש במכשור המייצג את הטכנולוגיה הרפואית אסתטית המתקדמת ביותר ובמוצרים רפואיים אשר משתייכים אל הדור החדש של האסתטיקה.

מעוניינים בטיפול הסרת שיער בלייזר אשר יבטיח לכם גוף חלק לאורך כל השנה?

באמור מבטיחים לכם טיפול דיסקרטי, בטיחותי, מהיר, ללא כאבים גם בשעות הערב המאוחרות וגם בימי שישי. כי באמור יוצרים יופי באהבה בכל שעות היום ושביעות הרצון שלכם לקוחותינו הינה תמיד במקום הראשון!

מעוניינים להתאהב בתוצאות?
מעוניינים "ללכת על בטוח" וליהנות מיחס אישי וטיפול מקצועי?
מעוניינים ליהנות מהדור החדש של מכשירי הלייזר?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

הטוב ביותר

הדור החדש והבטיחותי של מכשירי הלייזר

אופטימוס – מכשיר ה – OPTIMAS של חברת INMODE  בו משתמשים בקליניקה שלנו במרכז הרפואי מדיקל השרון זכה במקום הראשון בשנת 2019 כמוצר הרפואי המוביל בתחום עיצוב הגוף. מכשיר זה משמש את צוות המומחים של 'אמור' במגוון טיפולים, כמו למשל הידוק ומיצוק העור, טיפולי אנטי אייג'ינג, הצרת היקפים, טיפול בצלוליט וכן למטרת הסרת שיער בלייזר.

דיולייז – מכשיר נוסף בו משתמשים בקליניקת 'אמור' הינו מכשיר ה- DIOLAZE XL אשר משתייך אל ליגת המנצחים בתחום הסרת שיער בלייזר: מכשיר זה יבטיח לכם שתוך מספר טיפולים תהיו חלקים לאורך כל השנה. הטכנולוגיה החדשנית, התאמתו של המכשיר לכל סוגי העור, רמת הבטיחות הגבוהה של המכשיר והתוצאות היוצאות מן הכלל הובילו את צוות המומחים של אמור לבחור להשתמש דווקא בו בקליניקה שלנו. יתרונות נוספים של מכשיר זה באים לידי ביטוי בכך שניתן לבצע באמצעותו טיפול מהיר וללא כאבים בכל עונות השנה.

קראו עוד >>

מה אנחנו מבטיחים לך?

  • טיפול הסרת שיער בלייזר ברמה הרפואית הגבוהה ביותר
  • שימוש במכשור המתקדם ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר
  • ביצוע עבודה תוך הקפדה על תקנים ורגולציה של מדיקל השרון
  • צוות רופאים מומחים מהשורה הראשונה
  • נוחות הגעה,יחס אישי ומחירים הוגנים
  • חווית שירות אישית, מקצועית ומפנקת ומעטפת רפואית גם בתחומים אחרים המוצעים במדיקל השרון

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!