הדגשת תווי פנים

קולגות ובני משפחה מעירים לכם על כך שאתם נראים עייפים

גם כאשר ישנתם 8 שעות בלילה?

מסתכלים במראה ומגלים פנים בעלי מראה עייף ותוהים היכן הנפח הטבעי של הפנים הרעננות שאפיין אתכם בעבר הלא רחוק? המומחים של 'אמור – קליניקה לאסתטיקה ויופי' יתאימו עבורכם פתרונות אסתטיים אשר אינם כוללים סכין מנתח או סיכונים כלשהם. פתרונות שיובילו אתכם למראה הנפלא שאפיין אתכם בעבר. אחד מאותם פתרונות הוא הדגשת תווי פנים.

צללית של עצמכם - מדוע זה קורה לכם?

ככל שאנחנו מתבגרים, כך עור הפנים צונח ואנו מאבדים את אותו נפח טבעי שהיה לנו באיזור הלסת והלחיים וכן מתרחש תהליך טבעי של צניחת עור הפנים. אם בעבר, נשים וגברים נאלצו להתמודד ולהשלים עם הטבע, כיום ניתן לשנות את המצב וזאת באמצעות רופאים מומחים ובעלי הכשרה בתחום אותם טיפולים אסתטיים הנכללים במסגרת טיפולי הדגשת תווי פנים.

מעוניינים ליהנות ממראה נפלא,
שיפור איכות החיים שלכם
ותוצאות מיידיות ללא פשרות?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

מהו הפתרון?

הדגשת תווי פנים

אנו מציעים לכם הדגשת תווי פנים באמצעות חומרי מילוי איכותיים שאושרו על ידי משרד הבריאות וה- FDA האמריקאי. הרופאים המוסמכים של קליניקת 'אמור' ישתמשו בחומרים טבעיים כמו למשל חומצה היאלורונית בדרגת סמיכות משתנה ורעלן איכותי המוכר בשם המסחרי : 'בוטוקס'. המטרה של הדגשת תווי פנים היא להבטיח לכם מראה פנים מהודק ורענן וזאת באמצעות הזרקת חומרי מילוי ועיבוי אשר יעניקו ללחיים שלכם נפח וגובה וכך גם הנפילה הטבעית של עור הלחי לכיוון הסנטר, לא תורגש וקו הלסת יראה מחודד יותר. אנו מבטיחים לכם תוצאה אשר תיראה טבעית, כך שרוב המכרים שלכם ינסו לברר אתכם כיצד אתם נראים כה טוב ולא יצליחו לנחש שהמומחים שלנו בקליניקת אמור עזרו לכם להגיע לתוצאה זו. זו המטרה שלנו היא שתיראו נפלא ללא מאמץ.

קראו עוד >>

הדגשת תווי פנים באמצעות חומצה היאלורונית

נכון להיום כל אחד מכם יכול לזכות בעור פנים בעל מראה רענן וזאת באמצעות טיפול מהיר ובטוח. טיפול ללא סיכונים או תופעות לוואי משביתות שגרה, טיפול המערב חומרים בטוחים שאושרו על ידי ה- FDA האמריקאי, טיפול בו משתמשים בציוד טכנולוגי משוכלל וכזה אשר מתבצע על ידי צוות מומחים, קרי, רופאים מוסמכים בעל רזומה עשיר בתחום.

ניתן להחזיר את הנפח הטבעי לפנים ולהדגיש את עצמות הלחיים על ידי הזרקת רדיאס או חומצה היאלורונית. הטיפול קצר (כחצי שעה), פשוט, לא כואב, אינו מחייב זמן החלמה וניתן ליהנות ממנו במשך שנה עד שנה וחצי. כיוון שחומצה היאלורונית מצויה באופן טבעי בשכבות העור שלנו ותפקידה לשמור על המבנה, הנפח והלחות של העור, הגוף מורגל אליה ותופעות הלוואי אותה הוא יכול חווה בעת הזרקה חיצונית שלה לגוף, מינוריות.

קראו עוד >>

פתרונות נוספים ללא ניתוח

הגעה לשיחת ייעוץ בקליניקה שלנו תאפשר לאנשי הרפואה המוסמכים שלנו לבחון את מצב הפנים שלכם ובהתאם להציע לכם את הטיפולים המתאים לכם, ביניהם:

  • הדגשת תווי פנים
  • הרמת פנים באמצעות חוטים
  • טשטוש קמטים
  • מיצוק צוואר
  • עיצוב ופיסול – האף, תנוך האוזן, עיבוי השפתיים, עצמות הלחיים ועוד.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!