אסתטיקה וגינלית

האם גם את חשה לעיתים קרובות כאילו מצב גופני כזה או אחר אותו את חווה, ייחודי רק לך ואין אחרת בעולם כולו במצבך? אם כן, הגעת למקום הנכון. מאות מיליוני נשים ברחבי העולם חוות, בשלב כלשהו של חייהן, שינויים רבים תחת קטגוריית האסתטיקה הוגינלית. אם גם את סובלת מכאבים במהלך קיום יחסי מין, יובש בנרתיק, רפיון דפנות הנרתיק ועוד, חשוב שתדעי שאת לא לבד…

קליניקת AMOR – המשפחה החדשה שלך

כל אישה באשר היא עוברת אירועים רבים בחייה אשר משפיעים באופן ישיר על האסתטיקה הווגינלית שלה, כמו גם על מידת ההנאה שלה מקיום יחסי המין. החל מהריונות ולידות, דרך שינויי הגיל ועד פרטנרים מתחלפים בין הסדינים… כל אלו עשויים לגלות לך עולמות חדשים קסומים של הנאה צרופה, ומנגד – עלולים להוביל לקשת רחבה של התמודדויות חדשות.

בדיוק ברגע הזה, שבו את חשה במצוקה, אין לך עם מי לדבר על כך ואין מי שיעניק לך את העצה והפתרון הנכונים, אנחנו נכנסות לתמונה. קליניקת "אמור" (AMOR) היא המקום שבו המבוכה נעלמת, האמפתיה מפציעה והפתרונות פשוטים יותר מכפי שיכולת לדמיין. כאן, לפני הכל, תביני שאסתטיקה וגינלית היא לא מילה גסה, והרצון לשמר עליה אינו חריג או יוצא דופן.

זאת ועוד, תגלי בהקדם שבניגוד למצב שבו נשים היו לפני 20-30 שנה, נכון להיום בקליניקת "אמור" יש פתרון לרוב הבעיות. נגמרו הימים בהם היו רושמים "לובריקון" לאישה שסבלה מכאבים בזמן קיום יחסי מין ומקווים לטוב. הרפואה הנשית והאסתטית גם-יחד עברו מהפכה של ממש, ואנחנו, הנשים, מרוויחות מכך, ובגדול.

קליניקת AMOR – הנשיות שלך בידיים הכי טובות שאפשר

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

הגניקולוגית שלך באמור

באה מאהבה מקצועית

צוות קליניקת אמור מחלקת אסתטיקה וגינלית מאמין בכוח נשי חזק ומקצועי ולכן אנו מעמידות לרשותך צוות נשי מקצועי שיארח וישרת אותך בקליניקה, ממנהלת הקליניקה ועד גניקולוגית מומחית בתחום האסתטיקה הוגינלית. בעת כניסתך לקליניקה הגניקולוגית הנפלאה שלנו היא זאת שתערוך איתך שיחת היכרות, תבדוק אותך ותגיע להחלטה לגבי הצעדים החכמים והמקצועיים ביותר בהם יש לנקוט על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר. כל ההתנהלות בקליניקה שלנו תהיה דיסקרטית, אינטימית ומקצועית. אצלנו לא תצטרכי לעבור בירוקרטיה ארוכה ומייגעת של מילוי טפסים ושאלות מיותרות, אצלנו תזכי ביחס של אישה לאישה וביצוע כל הפעולות במקום אחד.

קראו עוד >>

ממילוי שפתיים ועד יובש בנרתיק

תחום האסתטיקה הוגינלית הוא תחום רחב הכולל מגוון טיפולים אפשריים. הנה כמה מהמרכזיים שבהם:

  • מילוי שפתיים חיצוניות – טיפול זה נעשה באמצעות שימוש בחומצה היאלורונית, אשר החלה את דרכה בטיפולי העלמת קמטים ומיצוק עור הפנים, ונדדה בעשורים האחרונים גם לתחום האסתטיקה הווגינלית. הטיפול באמצעות החומצה יעיל, בטוח, לא כואב ואת התוצאות הראשוניות רואים מיד בתום הטיפול  ובשבועיים שלושה לאחר הטיפול התוצאה מתקבעת .
  • טיפול ברפיון דפנות הנרתיק – בעיה נפוצה נוספת, בעיקר בקרב נשים שחוו לידות (או לידה מורכבת) וכאלו שחצו את גיל 40. גם כאן, טיפול באמצעות החומצה נחשב לטיפול הנפוץ והיעיל מכולם, אם כי ישנן שיטות טיפול נוספות.
  • יובש בנרתיק – הגורם המרכזי לחוסר הנאה וכאב במהלך קיום יחסי מין הוא יובש וגינלי באזור הנרתיק. כ-50% מנשים בגיל 50 ומעלה יסבלו מכך, ורבות בגילים צעירים יותר. ישנם מספר פתרונות טיפוליים נפלאים לכך, ביניהם שימוש בחומצה היאלורונית.

יובש וגינאלי עשוי להופיע כתוצאה מרגישות יתר באזור הנרתיק, דלקות בנרתיק ובדרכי השתן, גיל המעבר וסיבות נוספות. תופעה זאת מובילה נשים רבות לכאב במהלך קיום יחסי מין ופעמים גם לתחושת גרד ואי נוחות באזור הנרתיק.

במקרים אלו, אנו נעזור לך באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית של  NEAUVIA היישר לשכבה התת עורית של אזור הנרתיק ובכך נמצק את האזור ונשיב לו את אותו הנפח הרצוי. הזרקת חומצה היאלרונית לנרתיק אידיאלית גם לצרכי טיפול בצלקות  בואגינה אשר נוצרו בעקבות לידות מרובות ו/או לידה מורכבת וקשה.

עיצוב שפתיי נרתיק – וכן השבת נפח לשפתי הנרתיק מיושם אף הוא באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית של NEAUVIA לאזור הנרתיק. פעולה זו אידיאלית לך באם את מתמודדת עם מצב של רפיון דפנות הנרתיק מסיבות שונות, כמו למשל כתוצאה מלידות מרובות, גיל המעבר, לידה מורכבת ועוד.

  • הדגשת נקודת ה-G – פעמים רבות, ההבדל בין יחסי מין סבירים לכאלו במהלכם זיקוקים מתעופפים בשמיים הוא נקודת ה-G. נשים רבות חוות קושי בגירוי בנקודת ה-G מסיבות כאלו ואחרות. טיפול פשוט באמצעות אוגמנטציה, הכולל החדרת חומצה היאלורונית, עתידה לחולל מהפכה של ממש בחיי המין שלך, ולהביא אותם לגבהים שלא הכרת

 

חיי מין מהנים – בסיס לזוגיות מאושרת

לקראת סיום, לא נוכל להיפרד ממך לשלום מבלי לדבר על ההנאה מחיי המין. נשים רבות אינן חוות הנאה רבה מחיי המין שלהם, ממגוון סיבות – כאלו שהזכרנו וכאלו שלא. אם גם את חלק מאותה קבוצה רבת משתתפים, או שמא תהיי כזאת בעתיד, חשוב שתביני: חוסר הנאה מחיי המין אינו גזירת גורל. כאבים לאחר לידה? תחושות לא נעימות בנרתיק? כאב במגע עם נקודת ה-G? כל הפתרונות מחכים לך אצלנו, במשפחת AMOR…

 

מחוייבים

ללקוחות שלנו

קליניקת 'אמור – אסתטיקה רפואית מתקדמת', ממוקמת במרכז הרפואי 'מדיקל השרון'. כל טיפולי האסתטיקה בקליניקה מתבצעים על ידי רופאים מומחים.
צוות הקליניקה מבטיח לכם שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול, התאמה מקסימלית של הטיפול למטופל ובטיחות גבוהה בכל שלבי הטיפול. בנוסף, נשמח להמשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום הטיפול ולעמוד לרשותכם בכל הקשור לתיקונים וטיפולים חוזרים.

קראו עוד >>

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!