איפור קבוע

הדגשת קווי פנים

אישה יקרה, כאשר ענף האיפור הקבוע הפציע לעולם, אי שם בראשית שנות האלפיים, מומחי יופי מעטים העריכו שבחלוף כעשרים שנה, מיליוני אנשים ברחבי העולם יסחפו אחריו. אלא שכיום, בישראל וכמעט בכל פינה בגלובוס ניתן לראות שאיפור קבוע קיים ושינה את חייהן של נשים רבות מן הקצה אל הקצה וכעת איפור קבוע שעיקרו הדגשת קווי פנים, יכול לשנות גם את חייך.

בקליניקת אמור אנו מציעות לך אמנות במיטבה ! אמנות הדגשת קווי פנים! אמנות המותאמת לפנים שלך, לגוון העור ומצב העור שלך. מעוניינת לדעת כיצד גם את תוכלי ליהנות מהתוצאה המושלמת של הדגשת קווי פנים ? התחילו לקרוא..

קליניקת אמור היא קליניקה מקצועית בתחום האסתטיקה הרפואית המתקדמת, האסתטיקה הוגינלית והאיפור הקבוע לנשים. הקליניקה ממוקמת במתחם היוקרתי של 'מדיקל השרון' בכפר סבא ומציעה לך את הטוב ביותר: צוות נשי המומחה בתחום האיפור הקבוע, תכשירים איכותיים, דיסקרטיות, מקצועיות, חניה חינם וגישה קלה ומהירה אל הקליניקה שלנו.

איפור קבוע - כי אצלנו לא מאמינים בפשרות

בקליניקה שלנו מועסקים אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום האיפור המקצועי והדגשת תווי פנים כאשר הדגש הוא על מומחיות, מקצועיות וותק בתחום אמנות האיפור הקבוע לנשים.  צוות קליניקת אמור, ידאג לך מא' ועד ת' ויבטיח לך את אותה תוצאה אידיאלית עליה תמיד חלמת: תוצאה טבעית, מלטפת, מקצועית שתוביל רבים להתפעל מכך שאת מצליחה להתאפר באופן מושלם תוך פרק זמן קצר בבוקר ושאת נראית מושלמת לכל אורך שעות היום. שאיפתה של כל אישה..

כי באיפור קבוע - כל יום מתחיל על הצד הטוב ביותר!
הצטרפי למשפחת היופי של "AMOR", והתחילי לשנות את חייך.

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חשוב לדעת

איפור קבוע בקליניקת אמור – מה זה בדיוק אומר?

האם איפור קבוע מתאים גם לך?

איפור קבוע – בחרנו עבורך את הטכניקה הבטוחה והעדינה

ישנן מספר טכניקות מוכרות ליישום איפור קבוע, בקליניקת 'אמור' בחרנו עבורך את הטכניקה הבטוחה והיעילה ביותר: טכניקת האבקה אשר זכה גם לכינויים טכניקת ה- פודרה – אומברה – הצללה – אבקת הנסיכות ועוד". מדובר בטכניקה חדשנית, עדינה, מבריקה ומדויקת, המתאימה לכלל הנשים ומעניקה מראה רך, טבעי, אלגנטי ומרשים במיוחד. במהלך העבודה נעשה מילוי של שטחים עם גוון ושקיפות משתנה. אידיאלית לעיצוב גבות, השלמת שיער חסר ועוד.

טכניקות נוספות, כמו ה"רוטרי" (מכונת עט הסיבובית המוכרת), ה"מיקרובליידינג" (פעולה ידנית), טכניקת ה"בלוק" (הטכניקה הוותיקה מכולן) נחשבות לעתיקות ולא מתאימות לגישה העדינה והמדויקת בת ימינו. הן גם עלולות לגרום לפציעות וכאבים, אז מוטב להימנע מהן.

איפור קבוע – סטריאוטיפים שגויים ומראה טבעי

ענף האיפור הקבוע סובל מסטריאוטיפים שליליים רבים, אשר נובעים מהאופן שבו התבצע התהליך בעבר, כמו גם מנשות מקצוע אשר גרמו נזק תדמיתי לכל השאר. אז חשוב שתדעי – טיפול מקצועי לא יוצר נזקים לעור, לא מסוכן לבריאותך, ולא ייתן לך מראה "בובתי" ולא טבעי.  כן תהיה אדמומיות ונפיחות לאחר הטיפול, אך אלו נעלמים בחלוף זמן קצר. המאפרת המקצועית שלנו נבחרה בקפדנות, בעלת ניסיון רב בתחום וניתן לראות את עבודותיה כאן באתר של קליניקת 'אמור'.

החשיבות בבחירת אשת מקצוע מהמעלה הראשונה

איפור קבוע הוא אמנות לכל דבר, הדורשת ניסיון, מקצועיות גבוהה ויכולת התאמה מושלמת לכל אישה ומאפייניה השונים. בחירה באשת מקצוע לא ראויה עלולה, במקרה הטוב, להביא לתוצאות שאינן משביעות רצון, ובמקרה הרע להסב נזקים של ממש.

מעוניינות בגישה אישית אסתטית, טכניקה בטוחה והתאמה מושלמת של האיפור הקבוע לסוג העור וגוון הפנים שלכן? מעוניינת באיפור קבוע לא פולשני ולא פוגעני, המשתלב בעדינות עם עור פנייך? מעוניינת בתוצאה מושלמת ללא פשרות מאת אמנית האיפור הקבוע של קליניקת אמור?   בקליניקת "אמור" בחרנו עבורך אשת מקצוע ששמה הטוב הולך לפניה. יוליה ידועה בדיוק המושלם, בעדינות הסוחפת, וביכולת המופלאה להתאים טיפול לכל אחת.

מחוייבים

ללקוחות שלנו

בחרי את ההטבות האישיות שלך!

בחרי את ההטבות האישיות שלך!